Vrána (1994)

Comix byl samozřejmě lepší, ale musím tvůrce pochválit za dokonale temnou atmosféru a rozvinutí příběhů některých postav. Při sledování filmu jsem měl pocit, jako bych se díval na posledního Batmana. Ten styl kamery a atmosféra byly dost podobné.

Memento (2000)

Jedno slovo, které tady řekl už každý, musím zopakovat: originální. Při tomto filmu jsem si říkal, přoč nemá Guy Pearce více hlavních rolí na svém kontě.

Animatrix: Druhá renesance 1. část (2003)

Mluvící do duše všem co si zahrávají se stroji, ale neříká nám nic nového, co by jiný film už nezmínil. Je to takové odpapouškování faktů o vzpouře strojů. Nudné a nezáživné.

Howlův kráčející hrad (2004)

Od režiséra Hayao Miyazaki jsem už viděl Cestu do fantazie, Princeznu Mononoke a teď tohle. Pokaždé jsem byl nadšen a pokaždé jsem měl úplně odlišný pocit. Nemohu říci, který snímek z těchto tří byl nejlepší, každý měl něco svého... Ale teď k samotnému Zámku. Film jako by se inspiroval Vynálezem zkázy od Zemana různými létajícími stroji poháněnými pádly. Samotná animace byla jako vždy úžasná a příběh zaujme i staršího diváka. Sečteno podtženo zase dvě hodinky pěkné podívané. Miyazaki je prostě nejlepší ve svém oboru.

Pravidla moštárny (1999)

Skvělé herecké výkony a zajímavý příběh typu Forrest Gump. Viděl jsem, že Tobey Maguire umí zahrát taky něco jíného něž chlapíka skákajícího po barácích. Obsazení se mi moc líbilo. Kdyby tento film měl jiný název, byl by ještě známější a úspěšnější, hlavě v češtině to nezní moc hezky. Je to smímek hlavně pro ženy, ktére se třesou na to, aby si zabrečely.

Hokejový zázrak (2004)

Jak moc autentický film byl nevím, pravý zápas jsem celý neviděl. Obdivuji herce, kteří se do projektu zapojili, protože hrát dobře hokej neumí každý. Kurt byl dobrý jako vždy. Byl jsem napnutý jak kšandy a nedokázal jsem se od filmu odtrhnout, i když jsem věděl jak dopadne.