J. Edgar (2011)

V první řadě přichází špatná volba obsazení hlavní role. Ačkoliv se DiCaprio snaží, seč může, jeho Edgar pro mě nebyl nijak výrazný, vyjímečný ani zvláštní, jak by měl být. Prostě se na tu roli nehodil. V druhé řadě to byly stařecké masky. Jejich prohlížení nedokonalosti a nepřirozenosti mě odvádělo od děje filmu a dialogů. I přes ty všechny nedostatky jsem se docela bavil a chtěl jsem o J. Edgar Hooverovi vědět víc a to mě taky celou dobu drželo u filmu. Bohužel i přesto je film pro mě docela zklamáním.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

No vida. Tak tohle bylo vážně supr. Bylo to vtipné, zábavné, ze života. Výborně Vojto, výborně. Mělo to svoje kouzlo. Dokonce si myslím, že by z toho mohl být slušný celovečerňák, pokud by se šikovně ten scénář natáhl.

Underworld: Probuzení (2012)

Nemohu říct, že bych se nudil. Ve filmu se pořád něco dělo, zbytečně se nic neprodlužovalo, žádná romantika nebyla a Kate je kus pěkný báby, ale! Nějak mi to celé nesedělo, možná to bylo vše až moc rychlé a ty zápletky nebyly dostatečně rozvinuté, aby zaujaly. Hlavně ta lycanská. Ale jsem rád, že se vrátila Kate a bavil jsem se víc než u trojky. 45%

UFO: The Greatest Story Ever Denied (2006)

Jeden z nejlepších dokumentů o UFO, který jsem kdy viděl. Jelikož věřím tomu, že tu někde jsou, tak mi tenhle dokument přinesl další důkazy. Snad videa a fotografie, které zde byly použity jsou pravdivé. Bohužel se to těžko ověřuje a v dnešním počítačovém věku je možné upravit úplně vše, ale na druhou stranu, je to přeci dokument, tak proč by to někdo dělal?

Anonym (2011)

Anonymous mohl patřit mezi nejlepší snímky roku 2011, ale bohužel. Ve filmu jsem se občas docela ztrácel. Obrovská nepřehlednost v ději, v postavách, flashbacky nad kterými přemýšlíte jestli to vůbec flashback je... Opravdu škoda, že to je za "pouhé" 3*.

Elitní zabijáci (2011)

Snaha udělat dobrý akční film se odepřít nedá, bohužel jsem se místy docela nudil. Stathem je pořád ve formě, akční scény byly fajn. Takže u mě za 60% Co se týče De Nira, tak se z něj stává to, co jsem mu nikdy nepřál a to je tahák pro diváky na béčkové filmy. Bohužel, čas nezastavíš.

Dům v růžích (2002) (seriál)

Netuším, kdy jsem viděl tento film poprvé, ale nějaká ta doba už to bude. Pamatuju si, jak jsem ležel v noci v posteli, v televizi dávali první díl Rose Red a já si říkal, že je to sakra zajímavej film a já si u něj jako mladý jinoch tenkrát málem káknul. Postupem času jsem ho viděl ještě několikrát a nyní můžu říct, že Baxleymu, jako jednomu z mála režisérů podařilo opravdu dobře převést Kingovu knihu na plátno, resp. do televize.

Na doraz (2010)

Galifianakis s Downeyem je super, charakterem nabytá dvojka. Film je vhodný, pokud hledáte v nějaký klidný večer něco nenáročného.

Pařba v Bangkoku (2011)

Opakovaný vtip už není vtipem. Po skvělé a originální jedničce přichází pokračování. To stejné a víc nepravděpodobné, akorát v Bangkokském obalu. Ne, že by se na to nedalo koukat, člověk se u toho i zasměje, ale už to není tak přirozené. 50%

Mládí v hajzlu (2009)

Film NIE, radšej KNIHU! Nečetl jsem všechny díly, ale bavil jsem se víc četbou, než sledováním statického Cery.