Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Roztomilá, animovaná, hravá zvířátka, která se řežou, topí, smaží, hoří, aneb jak zhebnout stokrát jinak. Lumpy is da best.

Hospoda (1996) (seriál)

I když je Hospoda místy až trapná, stejně ji miluju. Škoda, že jsem takového Jardu Duška zatím v žádné hospodě nepotkal. :)

Vládci kouzel (1995) (seriál)

Trocha nostalgie. Vzpomínám jak jsem chtěl mít v rukou ty správný koule... :)))

Válka Bohů (2011)

Velká škoda. Mám moc rád Mickeyho Rourka a těšil jsem se na jeho záporáckou roli kinga Hyperiona. Bohužel filmu chybělo moc a moc. Estetické to bylo, to ano, kulisy, kostýmy, supr. Ale! Co ty dialogy? Ten příběh, některé scény? Nemělo to prostě koule. Holt krev a dobrý vizuál není vše. 45%

Green Lantern (2011)

Zjistil jsem, že mám rád komiksové filmy nebo co. Dokonce jsem přemýšlel nad 4*, ale nakonec zůstanu u 3* a něco. Uvidíme, jestli si ještě někdy zelenáče pustím a verdikt upravím. Každopádně hrdina je dostatečně svalnatý, krásný, namyšlený, odvážný a záporák dostatečně záporný a slizký. Peter Sarsgaard seděl do role skvěle. Akorát je peklo, že v takových filmech musí být vždy nějaká ta romantika. Koneckonců se říká, kam čert nemůže, nastrčí ženskou. :)

Ďáblův dvojník (2011)

Moc dobrý film, kterému chyběl k dokonalosti nějaký ten kousek. Místy mi bohužel připadal moc "americkosuperakční" (děvky, chlast a drogy), ale pokud to tak bylo v reálu, nemohu tvůrcům nic vyčítat, akorát mi to nepřišlo moc autentické. Každopádně Dominic Cooper zvládl svoji dvouroli obdivuhodně a zaslouží si respekt.

Tajemství starého hotelu (2011)

The Innkeepers dle mého předčilo The House Of The Devil o několik tříd. Moc se mi líbila kamera, herci v čele s roztomilou Sarou Paxton byli uvěřitelní a hudební doprovod, který krásně doplňoval záběry kamer skvěle dohušťoval už tak dost hustou atmosféru. Z Westa se klube mistr atmosférických hororů a myslím, že se můžeme na jeho tvorbu do budoucna těšit.

Ocelová pěst (2011)

Tak to mě pose*te na holý záda. Nečekal jsem, že to bude až na 4*. Co na tom, že Real Steel je plný filmových klišé, které jsme již milionkrát viděli, ono to totiž tentokrát v tomhle robotím obalu opravdu funguje. Rodinné problémy, box a happy end. Co víc si přát. Já se skvěle bavil celý film.

Warrior (2011)

Po opětovné projekci na mě zapůsobil víc než poprvé, proto zvyšuji z 3* na 4*. Tom Hardy rulez.