Pán Domu (2005)

H-R-Ů-Z-A!!!! Tommy Lee Jones v nejhorším filmu své kariéry, tupý teenage filmeček o uječených roztleskávačkách, a šerifovy, vtipy jsou trapné, herecké výkony kromě Jonese stojí za vyliž. dvě hvězdy za hvězdná těla roztleskávaček... jedině kvůli tomu se na to dá koukat...

Smím prosit? (2004)

Au, au au a ještě jednou au... první je za stárnoucího Gerea, Pretty Woman už prostě nikdy nenatočí. druhé au je za Jennifer Lopez, za její herectví, pozadí a vůbec za ní celou, pachtící se po tom být skvělá herečka. třetí au je za Sarandon, která tohle nemá za potřebí a poslední au je za celý ten film plný tupého humoru z tanečního parketu a hrůzného příběhu o tom jak se krize středního věku dá zvládnout jako v pohádce.... au!

Hrdinové z říše Gaja (2004) odpad!

Uf, to se nám tu ale po roce 2004 a po úspěchu Shreka objevilo hodně animovaných filmů. Hlavní ale je že ne každý je psaný s dobrým scénářem a animace je odvedena precizně. Gaya mezi ně rozhodně nepatří!

Drž hubu! (2003)

Gerard si tento film vlastně zopakoval, zajímavostí je že když točil tohle téma poprvé on hrál gangstera a Pierre Richard blázna, nyní se situace obrací a Depardieu je v pozici chovance blázince. Tak to chodí, film je oddychový sice trpí touhou po světových ambicích, ale francouzská komedie to je každým coulem.

Snowboarďáci (2004)

Prcičky na český způsob, bez scénáře, který by dodal byť špetku humoru, duo Mádl a Kotek se tímto počinem stalo žádoucí odstranění! hvězda za poprsí Lucky Vondráčkové:)

Guyver: Temný hrdina (1994)

Volné pokračování Guyver Mutronics, který pro mě byl v dětství béčkovou modlou, jsem v době svého vzniku obcházel bez povšimnutí. Nyní jsem si doplnil i tenhle titul. Opět musím podotknout, že nejlépe zde vypadá kostým hlavního hrdiny. Nejzajímavější scéna je v momentu vysvětlování původu technologie Guyver. Akční scény konečně oproti prvnímu dílu mají choreografii a hrdina zvládá bojové umění. Trikově je film na mizerné úrovni, když vidíte herce navlečené v oblecích jak z Godzily z 50. let, kteří se spolu pošťuchují kdesi v lese, je to trochu trapné. Herecké výkony jsou úplně na dně, klišé stíhá klišé, hlavní hrdina předvádí mužnost začátku devadesátých let, upnuté tričko, účes s vlnou a jedna hrdinná póza za druhou. Pokud se chcete pobavit sáhněte po japonské godzile, pokud Vás zajímá námět filmu, sežeňte si animovaný seriál.

Mutronics (1991)

Kdysi dávno, byl jeden malý obtloustlý chlapeček, který miloval videofilmy svého strejdy a mezi kopcem VHSek vévodil titul na jehož obalu byly hrozně podivný potvory. Tenhle titul se stal jeho nejoblíbenějším, a jak šel čas, kazeta se ztratila a tlouštík vyrostl. Když tu nedávno si vzpomněl že by se na tento poklad měl znovu podívat. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil že místo skvělých triků a krutopřísných soubojů je to dost upachtěné a zachraňuje to jen kostým hlavního hrdiny s příběhem založeným na komiksové animé předloze? Přátelé, milé to nebylo, ale vzpomínky na to jak jsem se bál a zároveň byl fascinován jako dítě, ty mi zůstanou.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

První, nejslavnější, nejedukativnější, od té doby prostě vím jak to v textilní výrobě chodí, chce to čápa na stříhání, vážku na šití atd.

Flirt ve vlaku (1902)

upravuji svůj komentář u Sexcapades. Film který ve svojí době byl odvážné tak, že bych se nedivil, kdyby kvůli němu autoři stáli před soudem, nebo dokonce byli popraveni. Dnes může na tváři diváka vyvolávat úsměv, možná pozastavení se nad nahotou, někdy nechápavost, co na tom kterém snímku shledáváme erotickým. Pro mě je to výprava do časů, kdy i jen odhalený ženský kotník byl společensky a mravně nepřípustný a takováto díla, byla v prvé řadě ukázkou ohromné odvahy, jak na straně tvůrců, tak hlavně hereček. Fascinovaně si prohlížím po trikové stránce úžasnou scénku s vtipným rozuzlením a jsem nadšen z toho, že se něco takového dochovalo. Jako svůj vykradačský nápad hledám tvůrčí tým a herečky, abych Sexcapades, lépe řečeno všechny krátké filmy natočil znovu, u některých s více než stoletým odstupem. Pokud se chcete podílet, neváhejte mne kontaktovat.

V nedbalkách (1902)

jen upravuji komentář u Sexcapades:1905 , ve svojí době film odvážný tak, že bych se nedivil, kdyby kvůli němu autoři stáli před soudem, nebo dokonce byli popraveni. Dnes může na tváři diváka vyvolávat úsměv, možná pozastavení se nad nahotou, někdy nechápavost, co na tom kterém snímku shledáváme erotickým. Pro mě je to výprava do časů, kdy i jen odhalený ženský kotník byl společensky a mravně nepřípustný a takováto díla, byla v prvé řadě ukázkou ohromné odvahy, jak na straně tvůrců, tak hlavně hereček. Fascinovaně si prohlížím i pro mnohé nesmyslný filmeček V nedbalkách a jsem nadšen z toho, že se něco takového dochovalo. Jako svůj vykradačský nápad hledám tvůrčí tým a herečky, abych Sexcapades, lépe řečeno všechny krátké filmy natočil znovu, u některých s více než stoletým odstupem. Pokud se chcete podílet, neváhejte mne kontaktovat.