Cartouche (1962)

Claudia = šťabajzna, pane jo

Oddíl 10 z Navarone (1978)

Čtvrtou * nedám za tu nepochopitelnou sebevražednou scénu v přehradě. Ale jinak to považuji za dobrý film. 70%

Bod zlomu (1991)

Někde na přelomu ***/**** . Je to takové dělené - občas dobrá akce, jindy typické schéma. 70%

Dobrodruh (1983)

Belmondovka ze staré školy. 7/10

Smrt čeká všude (2008)

Jako sonda ze života amerických jednotek je to jistě velice zajímavé, ale jinak mi to jako dechberoucí nepřijde. 80%

Shrek Třetí (2007)

No, ikdyž už to není nic inovativního, já se bavil nadmíru dobře a proto dávám poměrně vysoké hodnocení. Spolu s Ice Age jsou to nejsympatičtější animované filmy. 75%

Cellular (2004)

Zápletka silně přitažená za vlasy, ale místy to bylo docela dobré - lepší průměr. 55%

39 stupňů (2008) (TV film)

Tak moc dramaticky naivní slabotu jsem od BBC nečekal. Hamba, hamba! Určitě by to šlo i s minimálním rozpočtem udělat mnohem lépe, škoda takhle promrhané pásky. A z nechutného dabingu společnice hlavního hrdiny mi div nevypadaly chlupy z brady. 20%

40 let panic (2005)

Sice jsem na to byl připravenej, ale i tak mi to přišlo děsně trapný. V rámci úchylárny 40%

Zvíře (1977)

Dost o ničem (což mě teda upřímně překvapilo). Na hranici *** a **, ale z úcty k JPB dávám 50%