Hra s ohněm (1990)

Pan Hopper by radši měl zůstat jen u toho hraní. Čekal jsem normální krimi a dostal jsem - co jsem to proboha dostal? Takovej nepochopitelnej obrat v roli hlavní hrdinky jsem snad ještě neviděl. Mně to přišlo děsně ujetý a výsledně dost o ničem. Zuby nehty 40%

Road House (1989)

První půlka áčko, druhá část béčko a to dost festové (hlavně ten konec, ten mě dostal - s tou policií to v Americe není zas tak horký, minimálně celej film se po potocích krve ukážou až na konci). Ale je v tom dobrá muzika (kapela v baru) a i ty rvačky jsou celkem zábavný.No, s odstupem a přivřenýma očima dávám 60%

Místo dopadu: Berlín (2009) (TV film)

Takový obyčejný film, nic nového ani překvapujícího. Důležité je nenimrat se ve víru věcí, které by se zřejmě vyvíjely jinak nebo by se vůbec nevyskytly. Prostě se jen koukat a nijak zvlášť nepřemýšlet. A skrze tohle si zaslouží svou pozici někde na středu **, tzn 40%. Docela mě překvapilo místní hodnocení, viděl jsem totiž daleko větší tragédie. Á propos nechápu, že Němci tolik nadělaj z možné havárie jednoho letadla, přece před půl stoletím byl Berlín jedno velké vrakoviště ne?

Aeon Flux (2005)

Dost naivní pokus, minimálně mně to nic neřeklo. A to mám sci-fi rád. Přiznejme si - šlágr to stejně bejt neměl Někde na přelomu jedné a dvou hvězd. 30%

Spiknutí (2003)

Někde na přelomů tří až čtyř * .

Taxi, taxi (2000)

Je to někde na hraně mezi dvěmi a třemi hvězdami. Přijde mi to dost strojené a povětšinou ne nijak zvlášť vtipné, ale samozřejmě se i tady dá něčemu zasmát. Takovej osobitej francouzskej styl. Dle mého názoru slabší než jednička.

Prostě úžasná (1994)

Bohužel jsem neviděl podstatných 10minut ke konci filmu, přesto si odvažuju tvrdit, že je to velice pěkná sladší romantická sranda, kde se člověk i dobře pobaví. 70%

Můj soused zabiják 2 (2004)

O něco slabší než jednička, ale Strabo&Lazlo Gogolakovi (včetně Janiho) jsou svým způsobem ta nejhustčí mafiánská rodinka, co jsem kdy viděl, takže už za ně je to někde na pomezí třech až čtyřech hvězdiček. 65%

I.Q. (1994)

Akorátní průměr. Nic extrémního, ale bavit se člověk může. Dobře to spolkne devadesát minut času do oběda. 55%