Specialisté (2017) (seriál)

Tak ta Brněnština mě dostala. Takhle kdyby u nás ve štatlu mluvili, tak se na něho dívají jak na dementa. btw. to jako fakt ? Jakub Štáfek jako policajt? To mě míň evokuje policajta snad už jen Kačer Donald.

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Pane bože, proč ?

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Pukněte Havloidi. Chci slyšet argumety proti Putinovi ! Ten Vám to tak natřel, že to budete rozdýchávat hodně dlouho. Odcházení 52% - Svět podle Putina 79%

Spiderman (1994) (seriál)

"Fantomase nebo Predátora v kanálu nenajdeš" Miloval jsem pořady na Supermaxu. "Hezky se houpej,za pár hodin ta síť povolí".

Zlo nemá šanci (1965) (seriál)

"Píše se rok 2096 a i vy se nyní můžete vydat do daleké budoucnosti.Navštívit svět,kde super moderní technika splní i vaše nejtajnější sny.Ale také svět,kde dobro svádí nekonečný boj se zlem.Teď jste tu však vy a spolu s neohroženými rakeťáky vytvoříte jistě tým,který se nedá tak snadno porazit.Stará pravda,že zlo nemá šanci a musí být vždy potrestáno,platí i na Supermaxu." Tento seriál,stejně jako mnoho jiných na Supermaxu jsem miloval !!

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

To je komedie ? Nic trapnejsiho jsem nevidel. Chapu,ze tento fekalni humor bavi Americany,ale takove hodnoceni na CSFD nechapu.