Noc na Karlštejně (1973)

Bože toto je prostě dokanalé!! Námět, režie, scénář, herecké obsazení. Toto už nikdy nikdo nenatočí.

Mezi COOLky (2022) (pořad) odpad!

Nic trapnějšího a uboze nevtipného jsem snad ještě neviděl. 🤮

Podezření - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Bože ta Melišková hraje skvěle. Za to by si zasloužila fakt nějakou sošku!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Kde jsou doby, kdy česká kinematografie uměla točit komedie? Za první republiky to uměli, za Němce to uměli, za komančů se to taky nakonec naučili, ale po revoluci ne a ne se chytnout. Bohužel se to netýka jen ČS kinematografie, ale celkově světové. Vzpomeňme na skvělé Francouzské komedie, na výborné akční komedie USA z 80. a začátku 90. let. No nic, aspoň v tom ta naše není sama. Ano Prvok je jedna z těch lepších nových komedie, ale nejvíce smutné na tom je, že i jedna z lepších si nezaslouží víc jak **.

Reportéři ČT (2004) (pořad) odpad!

Díky ČT za tento pořad. Díky němu jsem se vrátil před rok 89, kdy se v TV tepalo jen do té "špatné" strany barikády. Dnešní reportáž o bratrech Okamurových byla jak vystřižená z ČST. I hudební podkreslení. Když byl na obrazovce Tomio, byla důrazná, nepříjemná hudba a když Hayato rozezvučely se tóny hudby nebezké. Jako nejsem příznivcem ani jednoho Okamury ani Babiše, do kterého tento pořad stále teše, ale tohle už bylo vážně moc. Tito "reportéři" by byli hvězdami televize předrevoluční. Gratuluji ČT k takovýmto pořadům, které navíc MUSÍME platit všichni!!

Pyramida (1995) (pořad)

Nebylo to špatný.

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

Pane bože. Toto je opravdu vrcholná americká fekálie. Komedie...no někomu možná příjde vtipný 20x dokola a dál, 2x sražení někoho autem, díra v pytli na odpadky, ale mě ne.