Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Stalo se něco neuvěřitelného. ČT natočila sice ne pohádku, ale fakt dobrej vánoční film. Už jsme ani nedoufali.

Bakaláři - Frantík (1981) (epizoda)

Pětiletá Terezka Kosková kousající naprosto mimo scénář roh vánočního dárku od strýčka Pleskota. Už jen proto stojí to vidět.

Wednesday (2022) (seriál)

Upravuji ze **** na tři. Ten poslední díl 1. serie to úplně zabil. Škoda.

MOST! (2019) (seriál)

Taková sonda do evropských hodnot. Transky, cigoši a málo humoru. Skinheadi, kteří jsou vystřižený jak z devadesátek, ti už u nás fakt nejsou. Ta jedna hvězda je za skvělej osmdesátkovej soundtrack a za celkem dobrý herecký výkony i když Hofmanna považuju za jednoho ze součastných nej herců jako tupej křupan fakt nefunguje.

O moravské zemi (1977)

Není to tak hrozný, vůbec to není tak hrozný jak jsem čekal. S Rodáky se to srovnat nedá, ale čekal jsem to o vagón horší a to se nedostavilo. Aj nějaká ta kritika tej kolektivizace byla tak což. Celé film je vlastně ten zlé sedlák vykreslované jako správné chlap.

Dopis psaný španělsky (1980) (TV film)

Nejslabší díl celé trilogie, ale jak už zde někdo napsal, pořád vysoce převyšuje současnou tvorbu.

Jízda (1994)

Tomuto prostě není co vytknout.

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

Tento pořad je jasným důkazem, že i když si vždy myslím, že televizní zábava nemůže klesnout hlouběji, vždy to jde. Na toto je snad i hodnocení ODPAD! moc vysoké.

Vlastníci (2019)

Další novodobá řídká stolice, co jsem nedal do konce. Jedna hvězda za pár asi dva vtipy co pobavily.