Bydlím, tedy jsem (1989)

Nahlédnutí do dějin architektury v českých zemích. Zaujme snad jen nadšence, kterým zase podle mě nic nového nepřinese.

Muž s orlem a slepicí (1978)

Průměrný TV film. Bohužel je pořad lepší jak většina dnešních českých filmu co jsou uváděny v kině.

Žižkovská romance (1958)

Mám rád Brynychovi filmy a ani jeho prvotina mě nezklamala. Navíc mě křekvapil skvělej hereckej výkon osmnáctileté Brejchové.

Kulatá pohádka (2014)

Po dlouhé době bylo natočeno něco, co si na nic nehraje, nic nekopíruje, má to srdce a je to ryze Český. A PAN HEREC Somr? Ten je prostě úžasnej!!

Občan se bouří (1974)

Takovej spaghetti (ne western)akčňák. Těžko uvěřitelnej příběh o pomstě kvůli pár Lirám. Znovu nikdy více viděti nemusím a to tyhle sedmdesátkový krimi miluju.

Cesty mužů (1972)

Taková kovbojka z padesátých let natočená v letech sedmdesátých. Průměr.

Lidé z metra (1974)

Ta Molavcová byla za mlada kost :-)

Neznámá válka (1978) (seriál)

Tuto serii jsem zhlédl ještě v původním překladu jako "Velká vlastenecká válka" před dokumentem "Svět ve válce" a do této doby, jsem považoval Neznámou válku za nejlepší dokument o WWII. Svět ve válce od BBC je sice dle mého názoru lepší, ale východní frontu prostě žeru, takže nemůžu jinak než pět hvězd.

Pohádka z tisíce a jedné noci (1967)

Morbidní pohádka pro dospělé. Useklá hlava bratra, přišívaná krejčím, loupežníci uvaření v horkém oleji.