Já, Frankenstein (2014)

Za mě 3,5. Sice jsem neviděl nic nového, ale film mě bavil, stopáž byla přijatelná, efekty na slušné úrovni a i snůška patetických žvástů nebyla příliš otravná. Ideální pohádka na nedělní deštivé odpoledne.

Collateral (2004)

Být o 20 minut kratší, dám čtyři.

Ledové království (2013)

Už je to pořád na jedno kopyto. Jednu hvězdu za práci grafiků, ale jinak to byla dost nuda.

Angel Heart (1987)

Příšerně roztahaná nuda s předvídatelným rozuzlením.

Tajní agenti (2004)

Hodně podprůměrné, ani kozy MB to nezachránily.

Glimmer Man (1996)

V té době natočil Stývn mnohem lepší filmy, ale i tak to docela ujde... na nedělní deštivé odpoledne.

RoboCop (1987)

Z pohledu diváka roku 2014 dost nuda. V 80. letech minulého století bomba. Takže slabý průměr.

Klub rváčů (1999) odpad!

Ne, tuhle slátaninu jsem nepochopil. A když jsem si ji chtěl po pár letech zkouknout poduhé, vydržel jsem ji 20 minut. Tolik žvástů o hovnu jsem už dlouho neslyšel...

Nevyřízený účet (2013)

Solidní akčňák. Nehraje si na intelektuální onanii. Je přímočarý. Jason správnej drsňák vychovává svou dcerku k tomu, aby vždycky nakopala prdel nevychovanejm fakanům a Statham sám také nikdy pro ránu daleko nejde. Nakonec vše dobře dopadne. Všichni padouši jsou zmasakrováni a o nic víc nám snad ani nejde. Vždyť od filmů tohoto typu chceme jen pohodovou zábavu.