Triangle (2009)

Časová smyčka, která sice do sebe zapadá, ale tak trochu nedává smysl. Hlavní postava má možnost udělat věci trochu jinak a tak rotozseknout, proč to teda neudělá? No a jachtaři zase nebudou věřit tomu, že se lodi jen tak v bouři bez nárazu do pevniny ulomí kýl.

LEGO® příběh (2014)

Na to, že je to v podstatě jeden velký reklamní film, tak dost dobrý. Doporučuji všem dětem i rodičům, všichni si v tom najdou své. 3,5 hvězdy.

Sherlock - Série 4 (2017) (série)

Už trochu nerealisticky překombinované a méně vtipné a čerstvé jako předchozí epizody. Už to není taková příjemná podívaná jako dřív a i to rozuzlení už je fakt hodně přitažené za vlasy.

Genevieve (1953)

Překvapivě příjemný filmík o dvou spřátelených párech, které se vydají v autech z počátku 20. století na slavnou veteránskou jízdu z Londýna do Brightonu. Natočeno velice vtipně a nadčasově, Ve spoustě situací jsem se poznal, jako kdyby někdo točil o nás.

Anděl Páně 2 (2016)

Příjemné, asi tak na stejné úrovni jako jednička, akorát s trochu vyšším rozpočtem a moc pěknou výpravou.

Wilsonov (2015)

Vtipné, pěkně udělané, dobře se na to kouká. Spousta odkazů na různé styly, žánry, reálie, atd. Trochu připomíná Grand Hotel Budapest nebo Darjeeling Ltd. Jinak samozřejmě blbost, ale proč ne?!

Znovu po smrti (1991)

Zajímavý mysteriozní film o nerozlučném páru, který ani smrt nerozdělí. Trochu hitchcockovská atmosféra, hlavně ke konci.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Sem si lidi choděj něco léčit. Proč by zrovna tenhle docela příjemnej a veselej seriál, kterej si na nic nehraje a člověk se u něj pobaví, měl zrovna patřit k těm nejhorším? 22% hodnocení? Asi žiju na jiný planetě. Pokud vás nebavěj komediální detektivní televizní seriály, tak se na to nekoukejte. Já si to rád dám, navíc na Soňu Norisovou můžu koukat pořád.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Kam na ty nápady choděj...?