• Pohádka

Vlastníci (2019) odpad!

Opakovaně se ujišťuji, že pod čím je podepsaná ČT zavání tvorbou osmdesátých let. Nízkorozpočtová aktovka, vydávaná za film. Možná by představení bylo zajímavé jako alternativní forma divadelní hry, ale jako film je to jasný odpad. Stereotypní, nevtivné, trapné, plné klišé. Opravdu ve filmu vidím duchaplné socialistické televizní detektivky s výpravou jedné místnosti a třech herců. Jinak blbost na kvadrát,<|>vina na ntou.

Korunní princ (2015) (TV film)

Abrhám neumí zahrát zlého čaroděje. A přes všechen respekt - Hanzlík a Adamovská hrají čím dál tím víc stejně. Ordinace nebo pohádka, vsjo rovno.

Teroristka (2019) odpad!

Utrpení, zmar, beznaděj. Kdybych mohl jít v hodnocení do mínusu, rád bych šel. Slibuji, že na cokoliv, pod čím je podepsaná naše bolševická ČT už se nikdy dívat nebudu. Co to bylo? Každý dialog jsem protrpěl, čím dýl se trapnost filmu natahovala, tím víc jsem si rval vlasy a na závěr už jsem se jen v křeči svíjel po podlaze a neměl sílu k tomuto veledílu zvednou oči. Ona to vlastně nakonec opravdu byla tragikomedie. Komedie o tragické současné filmové tvorbě.

Ženy v běhu (2019) odpad!

Růžová zahrada 256. Přehrávaný soubor těch nejhloupějších a nejtransparentnějších klišé, co si dovedu představit. Protrpěl jsem každou minitu. Pro koho to bylo určené?

Řachanda (2016)

Nebylo to špatné. Hrálo si to na ... pohádku, na nic víc. Výprava dobrá, morální poučení také, dětem se to líbilo.

Všechno bude (2018) odpad!

Shitart by ČT .... Pedofilní režisér na drogách, dotace a bolševičtí intelektuálové na českých lvech ....

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016) odpad!

Omlouvám se za výrazy ale tohle je tak totální sr..... odpad, že to snad bylo nagenerované počítačem náhodným výběrem slov a děje....

Klec (2019) (TV film)

Pěkné herecké výkony ve hře s nelogickým a příliš okatým a prvoplánovitým scénářem.

MOST! (2019) (seriál) odpad!

"Na Moskvu letí imperialistická stíhačka. Z Krymu je vystřelena raketa. Kdy americkou stíhačku sestřelí?". Je to chvilkami i vtipné, ale svou politickou prvoplánovostí mi to připomíná angažované příklady z matematiky. Je to pitoMost a psal to někdo, kdo má o Kolečko míň. Taková moderní Žena za pultem, nebo Muž na radnici. Je mi smutno ze zdejšího opěvování a z toho, že tolik lidí se nechá slepě a nekriticky vláčet s davem. Pěkně to shrnula Spáčilová: "tvůrci dovedli v podstatě korektní sluníčkářskou agitku zabalit do tak zábavně nekorektní bonboniéry lidových pochutin".

Pouť (2018) (seriál)

Náhodou to nebylo tak zlé, takové celkem reálné retro drama o devadesátkách s komediálními prvky, které ve mne nějaký dojem nechalo. Suchánek - jeho typická role nevýrazného gaučáka. Navrátil - tu roli tvrďáka jsem mu nějak neuvěřil, jinak samozřejmě pěkné. Křenková (Pavlína) - jako zakřiknutá a nesmělá kriminalistka (?!) hodně špatný ...