Pterodaktyl (2005)

No, toto bol vážne otrasný film, síce čas mi prešiel pomerne rýchlo pre ňom, ale ťažká bieda. Efekty na bode mrazu, herecké výkony sú tiež na tom podobne, iba samé ženské uvrešťané a nič sa dokopy nedeje, len veľa kriku. Toto je tak horor pre škôlkárov, aby sa im lepšie dalo zaspať. Škoda, že tá blondýna aspoň cicky neukázala, to by som išiel vyššie z hodnotením.

Zabijáci z Westbricku (2010)

Nečakal som moc od tohto filmíku, ale prekvapil ma, to také celkové spracovanie sa mi strašne páčilo, taktiež príbeh celkom zaujímavý, len škoda, že tej akcie bolo dosť málo. Konečne nám DVDedice priniesla jeden z tých lepších kúskov. Akurát ten dabing nestál za nič. Čo ma ďalej potešilo, že s tohto snímku tiahne niečo hororového. Niektoré scény boli lepšie, ako v nejakom horore. Proste fajn vecička akurát na piatkový večer.

Divoké vlny (2007)

Perfektný animák s dobrou hudbou a výáborným príbehom. Už som veľmi dlho nevidel nejaký takýto animovaný film, už mi to normálne chýbalo.

Psycho (1960)

Perfektné

Prokletí domu Winchesterů (2009)

No, včera som mal možnosť vidieť tento skvelý film druhýkrát a už chvalabohu z dubbingom, tak som si ho vychutnal ešte viac než keď som ho videl v originále bez titulkov. Už hneď keď som videl "The Asylum presents", tak ma skoro o zem ohádzalo, že čo to za sprostosť idem zase pozerať, ale film ma teda riadne prekvapil. Každopádne ide o najlepší film od Asylum. Proste tento hororíček sa mi strašne videl a aj keď (priznám si to) nejde o nejaké veľmi kvalitné dielko a taktiež rozpočet zrejme nebol najvyšší, aj tak je to (aspoň pre mňa) super. Začnem asi plusmi, a tým najväčším je určite hudba, proste tá bola perfektná, no bezchyby, celkové spracovanie bolo tiež v pohode a samozrejme vynikajúca atmosféra. Čo sa ľakačiek týka, tak asi žiadna, ale to také napätie, že už už niečo ľakajúce príde bolo riadne. Ja som zvyknutý na tieto žánre, ale pre niekoho neskúseného mohlo byť toto dielko dosť strašidelné. Samozrjeme sú tu aj mínusy, ktoré hoci nerád, ale predsa spomeniem. A to sú hlavne herecké "výkony", ktoré film dosť potápajú a kto si hlavne na tomto potrpí tak film sa mu určite nebude zdať dobrý. No a ďaľšia vec, efekty, tam fakt vidno, že sa nejedná o nejakú kvalitku. Ale napriek týmto nedostatkom, ktoré prehliadnem, je fakt film dobrá podívaná a odporúčam ho hlavne takým, ktorý sa chcú nechať postrašiť. A ešte aby som nezabudol, spočiatku to tak nevypadá, ale ide tu ináč o dva príbehy, tak treba pozorne sledovať aby divákovi nič neuniklo. No a posledná vec. DVDedice vydáva fakt otrasné filmy, ktoré väčšinou hodnotím odpadom až 1*, ale týmto snímkom ma táto firma riadne prekvapila a zároveň aj potešila. Len zase jedinou nevýhodou je to, že na DVD sa nenachádzajú české titulky. A dubbing od DVD edice neni bohvie čo, no ale už nevadí...Film má u mňa 100%

Duchové Marsu (2001)

No od pána Carpentera som zvyknutý na lepšie kúsky, no ale nič to, aj toto sa dalo ešte pozerať bez nejakej ujmy na zdraví. Zachraňovala to celkom dobrá hudba a pekná hlavná hrdinka.

Chaos (2005)

Čím ďalej, tým viac sa mi začína vidieť tento subžáner Rape & Revenge. Tento film bol, aj keď nie najlepší podľa mňa, ale každopádne najbrutálneší. A doteraz najkratší film, aký som videl. No, ale jedna scéna (nejdem to tu rozpisovať) bola fakt extrém...Škoda, že takýchto filmov je pomerne málo.

Mlčení šunek (1994)

Tento filmík som videl už piaty-krát a stále je to pecka, proste nemá chyby. Aj keď vidno, že sa nejedná o nijaký kvalitný film, ale ako paródia to je super. Jedna z mojich najoblúbenejších.

Expendables: Postradatelní (2010)

Takže, kde začať, ako začať?...Na to, že nie som fandom akčných filmov, tak na tento som sa dosť tešil, hlavne teda kvôli obsadeniu, ale teda sklamanie riadne. Čakal som od tohto filmu nejakú pecku, ale bohužial nič také sa nedostavilo. Najprv sa mi zdal film v pohode, ale potom ma začal nejak nudiť a ku koncu to už bolo neznesiteľné. Samé efekty, výbuchy, kokotiny...Takto si ja teda nepredstavujem dobrý akčný film a tunajšie hodnotenie 82% nechápem za čo. Film je možno dobrý pre tých, ktorí tu majú svoje akčné hviezdy. No známych ksichtov tu bolo po kokot, ale nič a nik zaujímavý. Skrátka asi tak, že Stallone dal dokopy pár strých kokotov, rozumej akčných hviezd a pičovina ako rampa je na svete, rozumej akčný megafilm. Ešte čo dodať, keď to už bola taká pičovina, tak som si myslel, že aspoň tú 1 a pol hodinu strávim pohľadmi na nejaké pekné kurvičky, ale ani to nie. V celom filme sú "až" 3 ženské a okrem tej blondýnky (ktorrá tam je hádam v dvoch scénach) nič moc. Takže ani vlastne neviem za čo tie dve hviezdy. Totálna vyjebaná kokotina. Ešte, že sa dá film stiahnuť v celkom fajnej kvalite aj s titulkami, lebo keby som išiel na to do kina a vyvalil 5 E, tak by ma asi jeblo...