Nezastavitelný (2010)

Trochu jiný Speed. Film a obsazení se mi moc líbilo, vizuál moc ne - ta roztřesená kamera byla po chvíli šíleně otravná.

Poprask v Yuba County (2021)

S přivřeným okem 4. Myslím, že tak nízké hodnocení si film nezaslouží. Příjemná oddychovka.

Thunder Force (2021)

Potenciál to mělo, námět mě vyloženě zaujal. Ale provedení nic moc. Místy jsem se bavil, ale jinak to byla často celkem nuda s otevřeným konecem pro případné pokračování, ke kterému jenom těžko dojde. Za zbytečně často opakovaný gag se syrovým masem bych nejradši ještě jednu uvězdu ubral.

Tenet (2020)

Dlouhé, překombinované, nepřehledné a místy dost nesmyslné. Herecké výkony skvělé.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Po druhém zhlédnutí mi to přišlo ještě slabší. Toma Hardyho mám rád, ale nemůžu si pomoct, do této role se vůbec nehodí. A nepřispívá tomu ani nulová chemie s Furiosou (Charlize Theron). Asi se trochu projevila i jejich údajná vzájemná antipatie. Efekty jsou samozřejmě skvělé a atmosféra postapokalyptického světa úžasná, ale něco tomu prostě chybí. Třeba zajímavější zápletka, než cesta z bodu A do místa B a pak zase zpátky? Nějaký méně odfláknutý závěr? Není to špatný film, ale potenciál to mělo daleko větší.

Boratův navázaný telefilm (2020)

Nejlepší koronavirové překvapení :-). Jsem za tenhle sequel opravdu rád. Bylo to o něco slabší, než první díl, nicméně Sacha pořád umí.

V síti (2020)

Vlastně příliš netuším, jak film hodnotit. Bylo to silné, místy dost nepříjemné. Nicméně jsem s internetem také vyrůstal a dobře vím, jaké existence se na něm pochybují, takže jsem až tak šokovaný nebyl. Co mě šokovalo, je postoj a laxnost české justice a veřejnosti - část populace svaluje chybu na nehlídající rodiče a delikventi vyváznou s podmínkou. Myslím, že nakonec bude největším trestem právě objevení se v takovémhle dokumentu. Co se mi nelíbí, je extrémní vytěžování a komerce s filmem spojená - opakované premiéry různých verzí, merchandising v podobě nevkusných triček atd. Vůbec se k tomuto tématu nehodí.Oceňuji, že oproti například Daliborkovi působí V síti daleko autentičtěji.

Dokonalé repliky (2018)

Sci-fi béčko, kterému musíte občas prominout nějakou tu nelogičnost a občasný cgi efekt jak z devadesátek. Celý film táhned nebývale dobře hrající Keanu, kterému to prostě věříte. S přimhouřeným okem za 4*.

Démon zatracení (2019)

Zamrzela mě jen poslední zhruba minuta stopáže, kdy si film vzpomněl, že je vlastně horror a mohl by nám naservírovat nějaké totální klišé na závěr. Kromě toho to byla nečekaně skvělá zábava s několika skvělými zvraty. Skvělé!

Nejlepší show (2000)

Určitě to mělo potenciál a místy jsem se dobře bavil, ale něco tomu chybělo. Myslím, že formát mohl být více dotažený - stylizovat to trochu do reálněji vypadajícího dokumentu typu Borat, nebo seriálu The Office, mohlo do dopadnout o něco lépe.