Moucha (1986)

Velmi solidní Sci-fi horor, v němž mi nevadí ani tradičně odpudivý Jeff Goldblum.

Lesní duch (1981)

Líbili se mi to pramálo, spíš vůbec. Rozhodně znám lepší horory. Zdá se, že místní hodnocení je krapet přemrštěné...

Cyborg (1989) odpad!

Velmi zlé. Nechápu, že se to vyhnulo černému proužku...

Police Story 2 (1988)

Velice dobrý druhý díl, který sice kvalit jedničky nedosahuje, to zejména kvůli nechutně přehrávající Jackieho holce, ale opět jsem si smlsnul na ekvilibristických kouscích, kterých je v Chanových filmech vždy víc než dosti.

Azumi (2003)

Hodně solidní japonská řežba v trochu netradičním hávu. Někdy je to přehnaný(co jiného čekat, když je předlohou komiks), ale zážitek z filmu a obzvlášť ze soubjových scén veskrze velmi pozitivní.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Solidní, ovšem nikterak výjimečná záležitost. Oceňuji některé dobré nápady.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Ano, příběh je sice dost zmatený, nesouvislý, ale to je jedinou chybou tohoto filmu. Tony Jaa opět předvádí absolutní mistrovství, které zase hraničí s hranicí lidských možností. Nejenže uvidíme techniky muaithai, ale dočkáme se mnoha jiných stylů, jak holýma rukama, tak se zbraněmi všech typů. Atmosféra velmi podobná filmu APOCALYPTO. Musím říci, že jsem hodně spokojen. Tony: jen tak dál

Nenávist (2002)

Vcelku skousnutelný asijský horor standardních kvalit, ale RING byl o moc lepší.

Good bye, Lenin! (2003)

Film sice není zlej, ale kromě občasných vtípků a několika fajn nápadů je to pro mě pouze průměrná záležitost.

Škola hada (1978)

Výborná věc po technické stránce, Woo-ping Yuen jako vždy vynikající. Mladý Jackie opět předvádí své pohybové mistrovství. Děj je docela podobný filmu DRUNKEN MASTER. Lituji jen některých nevydařených vtipů a opravdu etxrémně špatného českého dubbingu.