Tajnosti (2007)

Z mého pohledu opět velice vydařený film Alice Nellis, ženský pohled na realitu všedního dne mě asi vždy bude překvapovat, ještě mnohem víc mě však překvapuje, že chlapi v těchto filmech téměř bez vyjímky vycházejí jako blbci. Nezdá se vám?

Třinácté patro (1999)

Nedokážu pochopit, že tento film ušel ve své době mé pozornosti. Jediné co by mě omluvilo - ten film neběžel v kinech. A musel jsem mít v té době hodně pomalej net. A navíc jsem byl totálně omráčen Matrixem. 90%

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Pro mě dokonalost sama - příběh, atmosféra, hudba, kamera, herecké výkony .......a sovy nejsou tím, čím se zdají být.

Monty Pythonův smysl života (1983)

Tento kultovní snímek by měl vidět každý, kdo pátrá po smyslu života. Pánové z Monthy Pythonů o něm mají naprosto jasno. Nebo že by to byla jen legrace?

Temný obraz (2006)

Po dlouhé době filmový snímek, který je srovnatelný s knižní předlohou - ve výborném smyslu slova. Vize společnosti, která podléhá droze, státní představitelé pro ti ní horoucně bojují, ale všechno je nakonec trošku jinak. Je to opravdu jenom fikce?

Matrix (1999)

Zásadní film pro všechny, kteří si kdy zapřemýšleli nad tím, co je to vlastně realita. A když ji snadno ovlivní jóga, drogy a alkohol, proč by to nedokázaly stroje. Vždyť jde jenom o elektrické impulzy, nebo....?