Této noci v tomto vlaku (1984) (TV film)

Děj i zápletka jsou celkem jednoduchý, na můj vkus strašná hudba - to jsem dlouho neslyšel. Ale cestovat tímhle vlakem by se mi líbilo.

Babiččin dům (1988)

Pro mě top horor, viděl jsem ho někdy na začátku devadesátých let a do dneška si ho nechci pustit podruhé. Nejvostřejší scénu(každý s kým jsem se o tomto hororu bavil ví) vidím v duchu doteď.

Kruh 2 (2005)

Velké zklamání, jinak to slušně nazvat nemohu. S hororem to nemělo nic společného - spíš bych to nazval temnější detektivkou s hodně slabým příběhem.

Hlavolam (1996) (TV film)

Hlavolam připomíná klasickou detektivku, které denně běží na našich komerčních tv. Ve zkratce - děj takový připitomělý, herecké výkony jako v seriálu. Jediné co toto dílko zpestřilo jsou dvě scénky, kdy je Marg odvážnější více než bych čekal.

Tchyně a uzený (2011) (TV film)

Jakožto televizní inscenace si to určitě zaslouží čtyři hvězdy. Mít takovouhle matku tak ji snad přerazím sám osobně. Minimálně by však skončila jako v tomto filmu - po dlouhé době mě u televizní adaptace překvapil konec.

Základní instinkt 2 (2006)

Netušil jsem kam až se dá kvalitou klesnou. Herecké výkony špatné, scénář ještě horší - a to jsem se fakt nad tím snažil zamyslet a najít něco mezi řádky. Našel jsem je tupost. Jedna hvězdička - má oblíbená herečka nemůže hrát v odpadu.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Ohledně svého hodnocení musím přiznat, že extrády nemám rád a nerozumím tomuto stylu zábavy, který se prakticky od 80-tých let, kdy jsem to jako děcko sledoval, nezměnil. Po dlouhé době jsem se na něco takového kouknul, abych mohl ohodnotit a vydržel jsem tři soutěžící v semifinále.

Habermannův mlýn (2010)

Pro mě po dlouhé době skvěle zpracovaný český film, tematicky podobný filmu Je třeba zabít Sekala. Chvíli jsem přemýšlel, jestli čtyři nebo pět hvězd, ale zaslouží si pět už tím, že se Juraj nebál kontroverzního tématu poválečného vyhnání Němců. Díky za to.

Kam doskáče ranní ptáče (1987)

Musil, ty jsi málo zkusil. Výtečná hláška a stejně tak celá komedie. Vtipný nedá se nedoporučit.