Ženy v běhu (2019)

Celkem slušný námět, který se propadl asi už při scénáři. Dialogy jsou laciné, zápletky předvídatelné a herecké výkony škrobené. Pár vtipných scének (doslova pár) film nezachrání. Avšak nutno říci, že pro nenáročného diváka asi dobrý.

Wonka (2023)

Muzikál to zabil. Hercům ubral dosti prostoru na svůj projev. Cely děj roztahal a rozmělnil. Velká škoda.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Jofie Foster je prostě úžasná já jí žeru! Zde měla její postava zvláštní charakter, jenž byl naplno vysvětlen až v druhé polovině série, ale jinak není co dodat. Ostatní postavy také skvělé zahrané. Ale co mne dostalo nejvíce bylo to mysterium kolem všeho. To byl takový návrat k první sérii, kde to bylo podobné. Prostředí Aljašky hodně pomohlo pro dramatizaci zápletky.

Croodsovi (2013)

Po opakovaném shlédnutí a zjištění, že zážitek je pořád stejně dobrý - zvyšuji hodnocení na čtyři.

Fargo - Season 1 (2014) (série)

Billy Bob Thornton je famózní a Martin Freeman taky super až na tu proměnu na úspěšného to se mu nepovedlo. Ostatní herci slušné. Scénář dobře udělaný.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Je velká škoda, že se Čeští současní herci neumí stát svou postavou. Je to až okaté jak hrají. Pohádka je spíše jako inscenace, kde všichni přehrávají a to je škoda. Jinak byl příběh hezký (nic originálního, ale slušný) a chytl nás.

Nabídka (2022) (seriál)

Nejlepší na seriálu (což mne opravdu bavilo nejvíce) je casting. Ten fakt pro tento seriál zabodoval. Hlavně herecké obsazení na herce co měli hrát herce z Kmotra- fakt famózní! Miles Teller mne hodně překvapil umí zahrát to se musí nechat! Scénář a režie dosti odlehčená, ale dílu to prospělo. To napětí všech aktérů se dalo krájet a to je důležité. Kmotra mám jako filmové dílo velmi rád a tento seriál krásně dokresluje atmosféru toho filmu.

Gran Turismo (2023)

Žel se moc nepovedl Casting a šlo to hodně poznat. Hudba naprosto špatně vybraná. A kamera se snažila o dokument. To vše přispělo k tomu, že emoce byli plytké a nevtáhli mne do děje. Člověk se nedokázal ztotožnit s hlavními hrdiny a tím celý film trpěl. Také stopáž byla dosti dlouhá na to jak nezáživně film pojal režisér. Velká škoda. Námět filmu je skvělý, avšak promarněný.

Marvels (2023)

Kdyby mi bylo 9let a mojím rodičům by nevadilo, že se koukám na násilí, tak by tento film byl pro mne, ale jinak to je hodně slabé. Fury slabý, Kree slabí, záporák nejslabší co jsem zatím viděl. Ústřední zápletka nudná a hlavní hrdinky, tak na těch se teda šetřilo co se týče jejich schopností a jak je použít. viděl vůbec někdo z těchto tvůrců jedničku? Vždyť je tento film na hony vzdálen :(.

Lajna - Série 1 (2017) (série)

Slušný počin v našich končinách. má to vývoj není to zbytečně roztahané a má to mně blízké exteriéry. Koukatelné to je i když vtipné moc ne.