Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Jediné pozitivum bylo snad jen to, že do serie dali konečně hezké ženské, ale jinak to je o ničem. Ani vlastně nevím proč dávám dvě hvězdy. No černovous a jeho loď byla taky docela dobrá, tak možná proto.

Superman: Soudný den (2007)

Velmi povedený námět. V čem je to největší kouzlo tohoto filmu neprozradím, kvůli fanouškům.To musíte prostě vidět.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Velká škoda, přeškoda, že se tvůrci každým dílem více a více vzdalují od původní myšlenky. Snad už je to konec definitivní!

Ďábel (2010)

No vzhledem k tomu, že se jednalo hlavně o to drama, které se mělo odehrávat ve výtahu a které se moc nepovedlo, tak slabší kousek. Ten můž s ochranky (ten snad mexičan u toho monitoru) všechno prozradil a celej ten děj byl tak strašně umělej, vykonstruovanej. Emoce z toho nešly cejtit. Herci se snažili, ale nedostali moc prostoru. A hlavně o těch hercích v tom výtahu to mělo být. Bez efektů, jen atmoška ve výtahu co by se dala krájet, tak to mělo být. Dlouhé záběry do různě rozpoložených tváří herců ve výtahu, napětí mezi nimi panující. A ten konec??? Mrtvá ženská posedlá ďáblem, bída. Ale začátek slušnej - ta říkanka a ten polda co zažil své. Mělo se to začít skládat jako puzzle a pak to vyvrcholit ve výtahu, ale od zastavení výtahu to šlo z kopce.

V Bruggách (2008)

Colin Farrell předvedl svůj nejlepší herecký výkon jeho podání Ray bylo famozní. Brendon Gleeson a Ralph Fiennes jsou páni herci a opět to dokazují svým perfektním výkonem. V Brugách je pro mně ironickým až místy černým počinem, ale poukazuje na pár dosti zásadních hodnot v lidském světě. Čekal jsem nějákou střílečku a byl jsem velmi překvapen komorností snímku a velmi dobrým scénářem.

21 gramů (2003)

Tak za tenhle film si zaslouží ocenění hlavně režisér a kameramani ti to zvládli tedy naprosto famozně. Vyjadřování k rolím je asi zbytečné, protože nic jiného než vynikající výkony bych od hlavních tří protagonistů ani nečekal. Ale ten film je hlavně perfektně natočenej. Golfista to vystihl naprosto přesně.

Mafiáni (1990)

Klasická gangsterka co víc dodat.

Parchanti (2010)

Už jsem bohůžel viděl i horší filmy. Tento film není sice žádným skvělým počinem, ale neurazí. Každopádně se musíte naprosto odprostit od filmu A-team, protože jinak Vám tento film bude připadat jako špatný vtip. Chris Evans, Idris Elba a Zoe Saldan podpořili film svým skvělým výkonem také Óscar Jaenada se do role trefil, ale jinak to bylo slabší hlavně Jason Patric byl naprosto o ničem a kromě toho se tam tipově nehodil.

Akta X - Film (1998)

Beru tento film jako rozuzlení, vrchol celé serie. A protože jsem opravdový fanda tak jsem byl hodně unešen vším kolem tohoto filmu a proto nemohu jinak než dát pět.

Vrána: Město andělů (1996)

Na hony vzdálené od původního záměru (tvůrců prvního dílu) Tento film je tak pouhou napodobeninou prvního filmu.