Já, padouch (2010)

Naivní , průhledné, příliž dětské sice roztomilé, ale zase moc předvídatelné. Párkrát jsem se usmál, ale to stačí tak na tři hvězdy.

Hrabě Monte Cristo (2002)

nejhorší zpracování Hraběe MOnte Christo (myslím filmové). Teda já aspoň horší neviděl.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Výborně natočený seriál, který děti humornou a zábavnou formou také trošku vzdělává. Pamatuji jak jsem to hltal a musím přiznat, že i dnes mi přišel seriál zajimavý.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dialogy (hlavně některé hlášky) masky a hlavně (na tom to celé stojí) vynikající až famozní herecké výkony. Postava Sheldona každopádně nejlepší bez té by tento seriál nebyl špička, ale zase na druhou stranu Sheldon bez Penny a Leonarda (v první řadě) by taky nebyl zajimavý. No a Raj a Howard jsou také výborní hlavně ty dialogy mezi nimi jsou super.A pokud pátá a další řady půjdou ve stejném duchu a nebudou se plácat dokola a opakovat tak pět hvězd rozhodně zůstane. Po pěti seriích stále pět hvězd. Šestá serie je možná ta nejlepší u každého dílu jsem se řezal jako blázen. Akorát Sheldon mi přišel už docela rušivý. Za tu dobu co je ovlivňován svým okolím by měl udělat asi větší pokroky než udělal?! Po sedmé řadě začíná být nudné. Humor stále stejný a prootže již dokonale známe postavy tak je i dosti čitelný a předvídatelný.Vývoj postav skoro nulový a posun vztahů hodně za očekáváním.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po dvou seriích musím dát čtyři hvězdy. V první serii jsem byl trošku na rozpacích, protože to vypadalo spíše na tři hvězdy. Děj se táhnul a nebyl zrovna ve stylu gangsterek na které jsem zvyklý a baví mne. Ve druhé serii se to však pořádně rozjede, konspirace, podvody, machynace, vraždy a finále je opravdová bomba. Jsem zvědav jak to bude ve třetí serii, protože pokud nebude děj gradovat jako v druhé serii a děj se bude opět kolébat jako v serii první tak s tímto seriálem končím a dám mu tři hvězdy.

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

Díky animákům vidíme vše co zřejmně ve filmu neuvidíme. Spoustu padouchů a také spoustu hrdinných postav. Každopádně si myslím, že ve filmu nebude tolik klamu a konspirace ze strany Lokiho a také filmu bude chybět tolik efektních bojů jako předvedli animáci. Také díky tomu, že jde o seriál tak máme spoustu zajimavých zápletek a postavy dostali mnohem větší prostor na představení sebe sama, ale film je film teda pokud se povede.

Ocelová pěst (2011)

Plně souhlasím s komentářem co napsal golfista!!! Už to tady bylo, je to kombinace několika filmů a bohůžel nijak zvláště povedená. Ani Hugh Jackman nezachrání vše a zmítání jeho postavy mezi lhostejností a citlivým chlapem mu nesedí. Filmu chybí pořádný záporák a to není jediná věc co chybí.Každopádně koukat se na to dalo a tak dávám tři hvězdy.

Superman 3 (1983)

No musím říci, že ten žertovný ton byl už dost přestřelený, začátek filmu působí jako parodie žánru a to už fakt hodně. Richard Pryor se tam vůbec nehodil a tak jediný skvost na tomto díle je Christopher Reeve a to pouze ve scéně na vrakovišti. Scéna na vrakovišti je perfektní rozervanost supermana je pojatá excelentně hlavně díky Ch.R. (opět) ale také díky kostýmům. Ta scéna mne přesvětčila, abych dal tři hvězdy jinak by to bylo s bídou na dvě.

Smallville (2001) (seriál)

Musím přivřít obě oči a vzpomenout si na dva tři konkrétní díly a pak můžu dát jednu hvězdu, protože jako celek je to hrůza.

Superman (1993) (seriál)

No jako seriál se na to dalo určitě lépe koukat než na Smallville, ale jinak až na pár dost dobrých dílů je to o ničem.