Jurský svět (2015)

Buď už nejsem ve věku, kdy mě dinosauři dostanou, nebo ještě nejsem ve věku, kdy mě dinosauři už zase dostanou. Jako parodie dobrý - smáli jsme se a zavírali oči trapností celkem často. Je to akční ukázka recyklátu s cílem vytřískat po dvaceti letech pořádný prachy. Moc nerozumím celkovému hodnocení.

Miranda (2009) (seriál)

Such fun!

Jessabelle (2014)

Nebál jsem se. Ale aspoň jsem se cynicky pobavil (něco na téma aquabelly etc.). Svatá Annabelle. Zajímavé je rovněž to, jak se autoři v obou filmech vyrovnávají s postavami odlišné barvy pleti.

Kandidát (2013)

Křečovité, přepjaté, nudné, hrozně namluvené, ale hlavně nepolitické! Příběh je matoucí, skoro nahodilý, konec diváka má přesvědčit o opaku, ale sami autoři podle mě nevěděli, co točí. Kamera sem tam zajímavá, ale Bratislavu bych s těmi filtry nepoznal. Chvíli jsem si díky nešikovnému PP přidal, že sleduji teleshopping Horsta Fukse, nikoli film v kině. A vtipy á la "Přaha", hahaha :))

Gravitace (2013)

Filmařsky, technicky i vizuálně úchvatné. Příběhově á la bum-hop-bum-hop-bum-bum-hop-žbluňk, ale snesitelné.

Show Catherine Tateové (2004) (seriál)

Am I bovvered? Podobné jako Little Britain, ovšem Tate válí ještě o level výš!

Fata Morgana (2012) odpad!

Film pro nadmíru odvážné, případně nejhoršího nepřítele. Nejhorším film, který jsem zatím kdy viděl.

Hledá se prezident (2013)

Měl jsem sto chutí propadnout se do Západního Německa. Občas jsem se zasmál, ale spíš jsem se styděl, že to u nás vypadá jak někde v Albánii (Albánci nechť to neberou osobně). U dokumentů takovéhoto typu se těžko něco vymýšlí, záleží na aktérech, co předvedou. A že někteří se teda předvedli.

Mládeži nepřístupno (2013)

Ježišimarja! Kdo neviděl nepochopí a kdo viděl, tak taky ne! :D Fakt DADA.

Úhel pohledu (2008)

Asi záleží na "úhlu pohledu", ale WTF? Slátanina, kde by se snad dala propojit i dějová linie Eskymáka a Austrálce. Akční, ze začátku dobrý, jinak ale strašně americky patetický a naivní. A taky jsem si potvrdil, že z Foresta Whitakera mám oprávněně noční můry, být tou holčičkou, taky utíkám seč můžu, ale opačným směrem, nebo se nechám přejet.