Jezero smrti (2008)

Mam chut vyjst na sidlisko a par takychto zmrdov pozabijat. Bohuzial v dnesnej dobe je uz mozne vsetko a to ze su takyto zmrdi, je uplne realne..Velmi som fandil hlavnej hrdinke a lutujem ze jej nevyslo zlikvidovat vsetkych tych malych skurvencov, ale realita je aj taka....skratka nespravodliva...aspon zrazila tu pizdu co tam pobehovala z mobilom a srala ma od zaciatku filmu a skareda bola ako certov kokot..Filmu nemam co vytknut takze za pat...ale teraz si asi budem radsej mesiac drnkat, akoby som mal splodit nieco taketo odporne..

Dvanáct (2007)

S odstupom času pridávam ešte jednu hviezdičku...Ten film predsa len má niečo do seba.

Marley a já (2008)

Ani posledne minuty filmu, ked uz fakt tlacia na pilu, ma neodradia od toho aby som dal za pat. Jednoznacne najlepsi film o najlepsom priatelovi cloveka..Zo zaciatku som toho psa nenavidel a vravel ze je najhorsi, ale na konci...som za nim reval ako by bol moj vlastny. Tento film si menej ako styri hviezdy nezasluzi a pri pozerani nan, sa clovek presvedci, ze to co mu bije pod hrudnym kosom, je srdce.. *****Toto pisem po tom ako mi to preslo hlavou...To je po prdeli film. Krasny. A viem ze si ho pozriem este niekolko krat..A urcite radsej ako nejake vychcane FARGO co tu ma 90%.

Cestující (2008)

Neviem ktory expert nazval zaner filmu aj hororom..jediny horor bol pozerat sa na to.Jedna hviezda za Anne

Krvavý Valentýn (2009)

Nahodou? Uz som videl vacsie picoviny a tu maju dobre ze nie 80% Ja som sa bavil.

Ztracený ostrov (2009)

Ach Boze. Ten dialog. Ta rezia. Ti herci..Nemam slov..Bal som sa. Fakt som sa bal, ze sa nedockam konca..Aj tak skape na mori :-)

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Je to skvela komedia.Niekomu sa moze zdat stupidna, su tam niektore sceny ktore ludom bez trochu humoru vyrazia dych, ale celkovo dobry film na sobotnajsie popoludnie.jim skratka nema chybu.