Zálesák (1966)

Moc pěkné zpracování a na to, že film má téměř 50 let od svého vzniku, tak nic neztratil na svém kouzlu. Mohu jen doporučit, koho takové téma zajímá.

Skupina Edelweiss (2004)

Žádný válečný trhák, ale poslední půlhodinka byla docela zajímavá tak jako zpracování. Za něj dávám dvě hvězdy a tu třetí za snahu.

El Gringo (2012)

Docela fajn akční oddechovka, ale žádná bomba, u které byste se těšili na druhý díl...

Shutter (2004)

Tak po tomhle bych klidně šel pro okurky do sklepa, nějak mě to šíleně nevzalo, i když jsem se díval po tmě před půlnocí a žena dokonce u toho usla, tak přišla o scénu, jak duch umí chodit po žebříku směrem dolů.

Slovinka (2009)

Zajímavé sociální story o jedné Slovince, která studuje vejšku a přivydělává si prostitucí. No a ejhle, narazí na grázly, kteří jí chtějí pást a kola osudu se roztáčí a my nevíme, zda jí máme držet palce nebo říci nahlas, však si za to může sama.... Tento jev je všude, výzkumy uvádí, že snad 30% studentek si přivydělává touto brigádou, ale myslím, že je to přehnané i v době krize.

Exit Humanity (2011)

Slušný dobrodružný příběh z poválečného období severu proti jihu a do toho všeho zombíci nebo jim říkejme třeba nemrtví, chodci, prokletí atd. atd. Každopádně se mi to líbilo, není tu třeba taková řežba jako v Residentu a ani se nedočkáme přistávání eroplánu na mrakodrapu nebo nějaké zombie-obludy zvané Nemesis, ale náboj a napětí to má, je to trošku utahané, ale kdo nikde nespěchá a nevstává ráno v 5 hodin na šichtu, myslím, že není problém to skouknout a od druhé poloviny budete ještě zvědavější, jak to celé dopadne. V podstatě na tu bídu v posledních měsících jsem za to rád, teď ještě počkat na Dead season, které snad také nezklame.

Moje letní prázdniny (2012)

Tak s Melem jsem dlouho neviděl nic nového a Pana bobra jsem si klidně nechal ujít. Toto byla dobrá jízda, hned od začátku akce, zápletka, nové prostředí a teď jak z teď sraček ven, zachránit si triko a ještě získat peníze zpátky. Kdo to zkusí, uvidí, jak to celé dopadne.

Signál (2012)

Čekal jsem průměr a viděl jsem průměr.

Coriolanus (2011)

Velké, ale opravdu velké zklamání, těšil jsem se na skvělé herecké obsazení, ale scénář a dialogy o ničem.

Kontraband (2012)

Když se bavím, tak se prostě bavím a tento film mě hodně bavil a tak dávám za 5*! Výsledek předčil mé očekávání a Marky Mark si u mě vyrovnal scóre po dost zvláštní komedii Benga v záloze.