Amazing Spider-Man (2012)

Dobře natočené, ale jaksi jsem už příběh znal, tak jsem nebyl po scénářské stránce ohromen.

Skoro dospělá (2012)

Tak ze zvědavosti jsem zase jednou šáhl po komedii nejen pro náctileté a mrzelo mě, že se příběh a téma odvíjel podle daného scénaře, protože z toho mohli vymáčknout daleko více. Ta holka nevypadala jako tupoň, ale ve filmu se tak prostě chovala.

Dům na špatné adrese (2008)

Cenu nemovitostí ovlivňuje na prvním místě lokalita, na druhém místě opět lokalita a bohužel na třetím místě sousedé!

Líbáš jako ďábel (2012)

Tož lepší jak jednička, ale 2,5 tu hodit nejde, takže za tři!

DonT Stop (2012)

No future for you!

S ledovým klidem (2012)

Dobrá podívaná nad mé očekávání. O Bruce ani tak nešlo,jako spíše o napínavé story.

Láska je láska (2012)

Pro mě velmi překvapující dobrá psychologická komedie, která mě chytla za srdce.

Sluneční jas (1999)

Výpravný dlouhý film o jedné židovské rodině z Maďarska od dob císaře pána až do doby vlády komunistů po druhé světové válce. No netřeba říkat, že tato rodina neměla vyšlapanou lehkou cestičku životem. Stopáž je dlouhá, ale nepříjde Vám to, opravdu ne. Fiennes zde hraje velmi upřímně a přesvdčivě a dokonce si zde zahraje 3 role. Koho toto téma zajímá, tak velmi doporučuji výborný podobný film Perlasca.

Archiv ČT24 (2011) (pořad)

Propracovaný sestřich z Československých filmových týdeníků na dané téma.

Probudím se včera (2012)

Perfektní česká komedie, která opět dokazuje, že když se chce, tak to jde! Pro mě byly nejlepší scény, když Mádl provokoval okolí svými hláškami ovlivněné jeho zkušenostmi a jistotou, že za půl roku bude stejně plyšáková revoluce. Opravdu jsem se moc bavil!