Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

To krákání u Žilkové na konci pohádky bylo hustý!

Vrásky z lásky (2012)

Moc pěkné a dojemné rozloučení s borcem Radoslavem Brzobohatým. Sakra, jak já se netěším na stáří.....zdraví v prd.... a důchod.....

Zevláci vs. Zombíci (2012)

U mě je to takový britský Zombieland. Někdo tyto zombie-komedie nemusí, ale mě nějak nevadí. Samozřejmě se to nedá srovnat s např. Walking Dead, Resident Evil apod.

Méďa (2012)

No, u mě to je opravdu takový plyšový průměr, nemůžu říci, že bych byl zklamaný, ale taky ne, že bych byl nějak šíleně ohromen. Nápad to byl skvělý a myslím, že mohli z toho vymáčknout o něco více. Osobně by se mi líbila o hodně více verze taková, že by příběh zůstal déle u 12-letého kluka, který najednou má živého plyšového medvídka a postupem času by se musel od něho odpoutat kvůli dospělosti. Kažodpádně to bylo zajímavé a svým způsobem hezké.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

No vydržel jsem to, ale byla to taková úpírská pohádka pro dospělé. Kdyby hrál hlavní roli větší sympaťák, vystříhali by některé přehnané antifyzicky-nesmyslné lidské kousky a celou tu zápletku hodili do jiného osudu než zrovna nejznámějšího amerického prezidenta ještě vedle Kennedyho, tak by to mělo větší grády. Přesto nebudu sviňě a dám za tři i díky skvělému Dominicu Cooperovi, který všechny okolo strčil do kapsy. Na závěr doporučím pro zlepšení chutě na lidskou krev raději loňské Svítání (neplést prosím se Stmíváním) anebo starého dobrého Blada.

S tím nic nenaděláš (2011)

No nebylo to zase tak hrozné, ale více by mi sedělo, kdyby to bylo natočené českými tvůrci. To téma bylo lákavé, ale film obsahuje docela dost takových typických amerických móresů. Herečku jsem už znal ze seriálu Perníkový táta, než se tam ufetovala.

Můj otec je šílenec (2012)

Ujetá hovaďárna jen pro dospělé, ale já se bavil a ještě tam uvidíte retro rappera Vanillu Ice.

Tady hlídám já (2012)

Taková oddechová skoro komedie, kde během pár minut pochopíte o co půjde v celém filmu a kdo se s kým rozejde a kdo s kým začne. Vše je ještě okořeněno občasným (jako by) mluvením pejska, tak si říkáte, zda to je film pro děti nebo pro dospělé. No díky Vaculíkovi to není tak strašné, ale už měl lepší role a já taky dával tři hvězdy už lepším filmům, takže za 2, ikdyž bych dal 2 a půl.

Konfident (2011)

Příběh z doby normalizace o člověku, který se zapletl s STB proti své vůli. Svižný děj, zápletky, napětí, snaha o autentické dobové prostředí, mě se to moc líbilo.