Chata v horách (2012)

Hodně netypický zpracovaný horor, ale na konci jsem byl moc spokojený. Začátek v klidu, cítíte v tom náboj, pak jsou střihy do jakého si ovládácího centra a máte v tom guláš a říkáte si co to má být? Do toho černý humor a nemístné vtipné poznámky... V polovině filmu už Vám začíná vše docházet a poslední třetina je nářez jako prase!! V tomto duchu kdyby byl celý film, tak mu dám šest hvězdiček!!

Vendeta (2011)

No Cage je Cage a svým výkonem nezklamal, dokonce se mi zdálo, že má více vlasů než jindy. Příběh se brzo začne rozvíjet tak, jak byste to vůbec nečekali, ale celkově to byl pro mě takový oddechový thriller, který bych si nepouštěl 2x ročně. Pokud někoho takové téma zajímá, tak vřele doporučuji film Touha po pomstě, který toto strčí do kapsy! P.S. Líná ryba neskáče...

Černobylské deníky (2012)

Dobré téma, hustá atmosféra, herecké výkony v pohodě, nemám co vytknout, skvěle jsem se bavil a aspoň vím, kam příště pojedu s Čedokem :-)

V zemi krve a medu (2011)

Spíše psychologické drama z období válečného konfliktu v bývalé Jugoslávii. Koho toto téma zajímá, tak jistě nepohrdne filmy jako Válečníci, Vítejte v Sarajevu, Harrisonovy květy nebo třeba Savior. Moc jich není, takže jsem rád za další kousek.

Děti moje (2011)

Na nic si nehrající natočené drama ze života.

Evidence (2012)

Hustý překvápko, které dokazuje po celé dvě třetiny filmu, že se dá natáčet i s padesátkou dolarů v kapse, ale pak teda něco přihodili do nákladů. Každopádně jsem se nenudil a od asi čtvrté minuty jsem byl zvědavej až do konce, co bude dál.

Teror (2011)

Velice hustý thriller s mým oblíbeným Cagem a po deseti minutách jsem byl rád, že film nepoběží po stejně lajně jako španělská premiéra. Toto zpracování se mi líbilo mnohem více a dostal mě zvrat událostí, které se měnily,tak nečekaně, že byste na to nevsadili zprvu ani kačku. Divím se zdejšímu slabšímu hodnocení a rozhodně to u mě není žádná přidaná hvězda za herce, např. u takového Ghost Rideru jsem dal dvě hvězdy jako by se nechumelilo.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

No a co! Tak jsem se podíval na fajn pohádku pro dospělé, ale stálo to za to! Nechal jsem se unášet až na planetu Mars, kde se ocitl i náš hrdina, který se tam naučil skákat jako saranče, pomáhal v boji proti těm zlým a zamiloval se do krásné princezny. Konec byl napjatý jak struny na sólové kytaře, ale jak to dopadlo se můžete podívat sami. Pro mě jednoznačně za čtyři a to jsem neznal knihu ani komiks.