• Krátkometrážní

Vražedná konstelace (2016) (seriál)

Slabá krimi, ktorá stavia predovšetkým na obľúbenosti tohto žánru zo severských zemí. Už úvodný/titulkový track silno evokuje Bron. Skúsil som to v troch dieloch, ale nestojí to za ten čas u toho strávený. Scenáristicky strašne mdlé, nedopracované, slabá réžia...

Pád (2013) (seriál)

Tretia séria je totálna zlátanina, ktorá nemá ani štipku logiky. Úplne zlé. Nemá to vôbec žiadny reálny rámec/základ uveriteľnosti, na ktorom by to, čo je dejovo predkladané, mohlo nejakým spôsobom obstáť. Veľmi lacná záležitosť. Najhoršie na tom ale je, že som pozrel všetkých šesť dielov. Veľká škoda, že to takto na záver potopili.

The Get Down (2016) (seriál)

Jedna hviezdica a ani neviem za čo. Hádam, že za to pomaľované metro, inak strašne nudná fancy pop selanka, ktorá akurát tak robí hanbu...

Kmeny - Punk (2015) (epizoda) odpad!

Kmeny: Punk nemá nič s punkom, autor nemá ani páru čo je punk, čo má predložiť divákovi ohľadom punku, či čo je jeho ťažiskom. Teda aspoň podľa mňa. Ale sto ľudí sto chutí. Suma sumárom, tých 26 minút bolo úplne mimo. Ani jeden predstaviteľ punkovej scény, ktorých autorka vybrala, neprináša a ani nijakým spôsobom nedáva nejaký ucelený pohľad na filozofiu punku a akýkoľvek pokus o hlbšiu sondu do tejto problematiky je tomuto snímočku vzdialený na míle. Na jednej strane týpek, čo chlastí a jebe na všetko v protiklade týpka, čo zbiera "andílky" (naozaj to tam tak povedal!!) a vo svojej zbierke platní má zatiaľ tristo kusov. Chlapče to si môžeš rovno podať ruku so smutným bochníčkom alias Kulim a začať hrať pre tv estrády. Grc. Strašne povrchné, prvoplánové a bez odkazu.

October Gale (2014) odpad!

Dôvod prečo a načo bolo toto natočené mi akosi uchádza. A kto to vôbec chcel natočiť a kto to vôbec podporil? Nie je mojím zvykom odpáliť niečo s tým, že nevidím prečo to niekto robil, ale u tohoto si fakt neviem pomôcť.

Inherent Vice (2014)

Enormná vyhulenosť. Ale je to také absurdné až je to miestami smiešne.

The Guest (2014) odpad!

Disco hipster thriller:) Evokovalo to vo mne pocity akoby som pozeral v 80/90 rokoch na video:)

Andrea za hranicou (2014) (seriál) odpad!

Pôvodne som tu mal rozpísaných pár viet plných nepekných superlatívov. Toto ale fakt ani nestojí za reč. Celé zle.

Leviatan (2014)

Takto ma už poriadne dlho nič nezasiahlo. Kritika takéhoto kalibru, takej "super zeme, zriadenia a velikosti národa" z vlastných radov sa len tak nevidí. Kor v Rusku. Divím sa, že ho za to ešte nezavreli. V skratke sme všetci (do bodky) takí leviatani.