Bounty (1984)

Můj oblíbený film, plný romantiky, dobrodružství a hereckých hvězd, s krásnou domorodkou, která se díky filmu stala na rodném Tahiti celebritou.

Černí baroni (1992)

Opět jsem na to dneska koukal, už po stopadesáté, a smál se hláškám, které znám nazpaměť. Prostě bez toho filmu nemůžu být! Rozumím pamětníkům, když namítají, že to taková legrace nebyla, ale z blbců je potřeba dělat si srandu, a tahle je dobrá, v knize i ve filmu!

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Když se objevila ksichtice starýho dobrýho ředitele Gondoru, bylo jasné, i přes jeho úpornou snahu vypadat asertivně, že tam nesbírá vejce pro nic za nic. Proč, to jsme se nedozvěděli?! Ovšem proč není pro satanistu důležité. Ed a Lorraine 3 celkem dobré, ale Bonnie Aarons je o moc lepší než Eugenie Bondurant.

Démon zatracení (2019)

Strašidelné asi jako perníková chaloupka, která navíc v příběhu ani nebyla. Na nedělní odpoledne celkem dobrá oddychovka.

Rozkaz (2008)

Ty vole, to je teda bizár!

Kód Navajo (2002)

Golfista má pravdu, že Vojín Ryan je opravdový, zatímco Kód Navajo opravdovost postrádá. Ale tak dokonalý balet smrti umí natočit jenom John Woo!

Neviditelný (2020)

Mít doma takovou krasavici, taky se snažím být neviditelný!

Lov (2020)

Krvačka dobrá, jen orwellovský přesah mi přišel zbytečný a matoucí! Ta Betty ale umí dělat ksichty!

Štvanice (2012)

Když ji miluješ, není co řešit! Složitě jednoduchý příběh s bonusovým receptem na masový vývar s houbami. Málo patosu, málo emocí, chaotická časová souslednost místy přehnaná a samoúčelná - scénárista i režisér asi trochu těch houbiček také pojedli. Celkově to není špatné, ale podobně syrové ztvárnění partyzánského boje v Smrt si říká Engelchen je o dost lepší!