Smrtelná kořist (1987)

opravdu vynikající kousek, viděl jsem to kdysi dávno a válel se smíchy!

Kráska a netvor 1950 (2010) (TV film)

Čekal jsem mnohem víc. Pokud se týká napětí a tísnivé atmosféry, major Zeman jasně vede! Tomáš Töpfer je jednou u mě strážmistr Arazím a sériového vraha lze mu jen těžko uvěřit! A čtverečky mě pěkně otravovaly! Tak snad jestli nechce Jiří Svoboda přebásnit třeba Mimikry?!

Ghost Rider (2007)

jedna * povinně za Evu Mendes, druhá za občasný slušnější trik, jinak nuda. Peter Fonda - velmi slabý ďábel, měl si vzít příklad z Roberta de Niro nebo Petera Stormare!

Zachraňte Emily (2004) (TV film)

jedna * za to, že jsem vydržel do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne.

Kick-Ass (2010)

tak tohle je jeden z mála komiksů, který mě opravdu, ale opravdu bavil.Vynikající!

Polda (1988)

ctitel z maturitního tabla, upečená sexbomba, a hodina tělocviku s tragickým koncem - dobrý!

AC/DC: Let There Be Rock (1980) (koncert)

Jasně plnej počet! Jeden z hudebních favoritů mého mládí při koncertě nadupaném energií jaderného reaktoru! Let there be rock, let there be fun, let there be AC/DC !!

Odsouzeni k boji (2007)

ty vole, to je nářez! Nejdřív všechny pobijou, pak se ptají, kdo je kdo? Těžko se divit mladým vojákům, že ve strachu o život reagují násilím, těžko se divit Iráčanům, že se radikalizují. Válka je vůl!

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Každý rok minimálně dvakrát, vždy po lampiónovém průvodu v letním kině, a už jsme to znali zpaměti - režie Kotěnočkin, výtvarník Rusakov, kamera Petrovová, hudba Krylov......