Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Milostpán Trautenberk, nejsympatičtější feudál, jakého znám, a jeho popletení poddaní, to je vícegenerační klasika!

Profesionálové (1977) (seriál)

Nesmrtelný, nestárnoucí, nejlepší akční seriál na světě a blízkém okolí ! Své první zkušenosti před kamerou zde získávaly hvězdy jako Pierce Brosnan, Ian McDiarmid, David Suchet nebo Alice Krige.

Šmoulové (2011)

Nepatřím do cílové skupiny diváků, pro kterou je tento film určen, proto bych ani hodnotit neměl. Musím ovšem konstatovat, že člen cílové skupiny, který se mnou byl v kině, se při romantických scénách ostentativně nudil, ožil a smál se na celé kolo, jen když se Šmoulové prali s Gargamelem. Souhlasím, Hank Azaria je opravdu sladký!

Pekelná maturita (2003) (TV film) odpad!

Pohádková komedie, to je když herci strašlivě přehrávají, mluví divnými hlasy a tváří se jako idioti ?! Kde jsou ty časy, kdy česká herecká elita (Menšík, Hrušínský, Čepek, Libíček, Šafránková a další) díky svému hereckému talentu a kvalitním scénářům vytvářela mezinárodní proslulost české pohádky ?

Expozitura (2009) (seriál)

nechci Terce Hodačové stahovat kalhotky, když Český Brod je ještě daleko, ale zatím je to nuda, navíc přiotrávená neustálými hádkami obou hlavních představitelů. Po několika dílech přidávám hvězdu, místy je to celkem napínavé.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

hodnocení samozřejmě není objektivní, syn v raném věku "tabísis" nadšeně sledoval.

Doktor od jezera hrochů (2010)

nic jsem od filmu nečekal, i Švandrlíkova předloha patří mezi slabší kousky, takže nakonec se na to docela dalo koukat. V plejádě nevýrazných hereckých výkonů vynikají Eva Holubová, Miroslav Vladyka a Michal Novotný.

Rec 2 (2009)

Výborně! Katolická komplikace přidá příběhu nový potenciál veselých scének a příjemných překvapení. A na závěr se objeví sličná reportérka, tentokrát mnohem klidnější než v prvním díle. Tak, Otče, příště už ven z baráku!

Občanský průkaz (2010)

Hořká, hodně hořká komedie! Snad by přece jenom měli soudruzi dostat po hubě za to svinstvo, co tady napáchali, pěkně jeden po druhém podle zásad kolektivní viny! Byl jsem ve věku hlavních hrdinů jen o pár let později, a nezapomenu jak neskutečně vzácný a úžasný to byl zážitek poslouchat Sabaty, Párply, Svíty, ACDC.... I Special Blue Effect jsem nakonec získal, naštěstí i bez DG307.