Příkaz k smrti (1983)

Na film šli všichni pankáči z města, když se rozneslo, že v něm hraje Johnny Rotten ! Asi to soudruhům cenzorům uteklo !

Excalibur (1981)

kultovní film osmdesátých let, špička v tehdejší filmové nabídce !

Tankový prapor (1991)

"udělal jsem to z nedbalosti a lehkomyslnosti" - výborní Vaculík, Skamene, Jandák a Donutil ve velmi dobré adaptaci české literární klasiky ! V době svého vzniku jednoznačně film roku !

Orphan (2009)

Adopce ano či ne, a Karel Roden pokračující ve své lékařské kariéře z mládí! Zprvu poněkud nudné, ale poslední půlhodina ušla. Nakonec vlastní děti tě taky můžou strčit na starý kolena do domova důchodců, člověk si nevybere. Kolik, že bylo Isabelle Fuhrman ? Třicet ? Ne, dvanáct ! No proto, je fakt dobrá !

Pach krve (2003)

Virginský masakr dvoubřitou sekerou - osvěžující dílko s hezkými děvčaty a ošklivými mutanty.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Dokumentárně syrová válečná řezničina, pocta americkým vojákům, kteří ztratili své životy ve zbytečném konfliktu v zemi, kde jedinou a největší zábavou místních obyvatel je válčit mezi sebou o dodávky z mezinárodní potravinové pomoci.

Četa (1986)

Vynikající válečný velkofilm, který současně ukazuje statečnost v boji i zabíjení nevinných civilistů, přátelství i lhostejnost k utrpení druhých, duševní traumata z válečných hrůz i naději na lepší zítřky.