• Rodinný

Thor: Temný svět (2013)

Přišel jsem, viděl jsem, odešel jsem, no a že by ve mne film zanechal nějakou výraznou stopu se říci nedá ! První polovina filmu nemastná neslaná, docela jsem přemýšlel, že to zalomím, jako kolegyně vedle mě. Vše se změnilo příchodem Lokiho na hlavní scénu, který zvrátil mé úmysly a tak jsem se naštěstí dostal k dobrým akčním a vtipným scénám! Teleportace po Londýně, Lokiho Kapitán Amerika, Thor v metru a Rene Russo s mečem v ruce patří neodmyslitelně k nejlepším scénám celého fantasy akčňáku ! Je to průměrný film, očekával jsem trochu víc! .. 55%

Wolverine (2013)

Nesmyslný příběh, dlouhé nudné pasáže, celkem jen tři mutanti a prostředí Japonska, které mne nakonec až tak nenadchlo a nakonec samozřejmě Hugh Jackman,který táhl celý film, jinak by to byla katastrofa! Musím se přiznat, že se mi chtělo chvílemi i spát. Rozhodně nejslabší x-menovka !

Nic nás nerozdělí (2012)

Emočně jsem byl docela v háji, moc se mi to líbilo. Ten fakt jak se rodina následkem hrozivého tsunami rozdělí a dále již žije nevědomím a strachem jeden o druhého. Film natočený podle skutečné události mne velmi dojal. A i přes ten americký patriotismus to je prostě klasa!

The Last Exorcism Part II (2013)

Prvních dvacet minut jsem byl v napětí a byl docela překvapen v zajímavý rozjezd, mé očekávání bylo zprvu silné, líbilo se mi prostředí a záhadné pronásledování hlavní hrdinky démonem. Po dvaceti minutách, jsem již věděl jakým směrem se bude děj ubírat. Bohužel to z průměru kleslo na silný podprůměr. Klasický motiv lekavých scén, no a celkově byl film jedna velká nuda. Konec byl jasný už od začátku, nicméně se mi líbila démonova poslední projížďka autem. A konec světa. bu bu bu ! 38%

Útok na Bílý dům (2013)

To je tak když člověk něco odsuzuje a přitom nemá páru, jaké to pod slupkou je ! Podceňoval jsem tento film od samého začátku, nakonec jsem dostal nafackováno! White House Down je úžasný komediální akčňák ! Emmerich mne tímto filmem dosti překvapil, jsem spokojen, pobavil jsem se, dokonce mi naběhla husí kůže u vlajkové sestavy a konec pěkně završen náležitým potleskem ! 76%

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Začnu asi takto .. podle komentářů a hodnocení jsem očekával báječnou podívanou, většinou ale když člověk očekává tak bývá zklamán a opačně když nečeká nic vyjimečného tak bývá příjemně překvapen... U Witch hunters jsem nebyl překvapen jelikož jsem po shlédnutí traileru očekával silnou dávku akčních scén bojového umění, doprovázenou kouzelnými pruty a těžkými kulomety. Film mne nenechal ani na chvíli odebrat se myšlenkami pryč, co mě ale velmi překvapilo byly humorné pasáže, chvílemi jsem myslel, že se jedná o komedii/parodii..Nicméně krve bylo dost, efekty stály za to, čarodějnice byly odporné, Mařenka neskutečně sexy a celkem nám to dává dost povedený film snad ve všech směrech. Jediné co bych vytkl, byl rychlý spád děje u rozuzlení, všechno se seběhlo tak rychle, že jsem si ani nevšiml, že už vlastně zachránili dětičky a vesele pokračovali dál. Shrnutím skvělý příběh, skvělý krvavý akčňák, skvělá fantasy komedie, úžasná Gemma Arterton, vhodná hudba a kvalitní efekty. Jsem spokojený divák a dávám 70 %

Raubíř Ralf (2012)

Nejlepší animák, který jsem viděl snad za poslední tři roky ! Naprosto dokonalý příběh v prostředí retro her ! Skvělý námět, nápad a zpracování díky bohu víc než dobré! Jsem nadšený a spokojený, váhám mezi 4 a 5 hvězdami .. no, ale nechám to na 4 (je to ta nekrásnější čtyřhvězda!) 80 %

Open Graves (2009)

Že je to podobné Jumanji a Final Destination ? Ano ! námět je opravdu dobrý, spojuje tyto dva filmy do sebe a právě proto jsem byl v naději a na film si udělal čas.. výsledek ? no takže, filmařsky absolutně nezvládnuté, naprostá amatérština, která by se možná hodila jako závěrečná práce na filmové škole !!!! Nezáživné, nenapínavé, o efektech alias černých hadech nemluvím, z herců se mi chtělo zvracet (s vyjímkou Elizy Dushku), kamera naprosto děsivá.. no kdybych měl vše komentovat, tak bych napsal slohovku ..nicméně .. po 30 minutách filmu, jsem se nemohl dočkat konce (který musí být hned všem jasný :D) dokoukal jsem film už jen proto aby se mi potvrdilo jasné céčko, a potvrdilo !! Hodnocení : zlaté béčkové horory, jako třeba Pach krve no a snad i takový podprůměrný Bazén mi přišel lepší.. takže když to shrnu .. výborný jen námět a prostředí Španělska, jinak vše katastrofa - výbuch !! obrovské zklamání, ztráta 88 minut mého života - 12 % za dobrý nápad a celkem slušných prvních 30 minut filmu !!

Mocný vládce Oz (2013)

Moje pocity z filmu jsou ve směs smíšené, nicméně při odchodu z kina ve mě panovala spokojenost. Miluju fantasy filmy a i tentokrát jsem se ocitl na kouzelném místě, plném čar a kouzel, přiznávám, že film byl místy velmi kýčovitý a mnoho pasáží by se dalo vynechat, nicméně já jsem si to užil, zasmál jsem se a kochal se. Takže když to shrnu .. mínus za ne moc propracovaný scénář, občas příliš přehnané a zbytečné pasáže a plus za slušné efekty, herecké výkony byly spíše dobré, velké plus za originální tvorbu ( s postavami a prostředím jsem byl spokojený), jinak 3D bylo také celkem slušné. Takže je to opravdu mezi 3 a 4 hvězdami .. 56 %

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Tak tohle je jen jeden velký vtip ! Nehledě na to, že se Nova snaží vytřískat prachy na něčem, co je už trochu po letech ohrané, ale zařazení Ewy Farné mezi porotce je už trochu moc, arogantnější a trapnější zpěvačku jsem neviděl a vůbec to není na úrovni, aby mladá nevycválená holka na dělo hodnotila zpěv ostatních ! No, mongolina tohoto roku, snad už po tomto propadáku konečně uznají, že to chce trochu kreativity a už nikdy nepořádat tuto sračku !