Shrek: Zvonec a konec (2010)

Dôstojná rozlúčka s celou sériou. Na prvé dve časti to samozrejme nemá, ale to nemá žiadny animák :)

Rocky (1976)

Pre mňa jednoznačný kult. S odstupom času už boxerské scény pôsobia veľmi smiešne, skôr ako paródia na box, ale odhliadnúc od nich je dej veľmi kvalitný. Absolútne geniálne sú dialógy.

Piraňa 3D (2010) odpad!

Niečo absolútne strašné. Bol som na to v kine, s 50% zľavou, a ajtak sú tie 3 € najhoršie investovanými peniazmi v mojom živote.

Prokletý ostrov (2010)

Absolútne sklamanie. Stotožňujem sa s názormi, ako: "Vizuálna masturbácia kameramana", či "Film pre chlapcov, ktorí sa už neboja tmy".

Králova řeč (2010)

Na mňa tento film veľmi nezapôsobil, som prekvapený z tej oscarovskej nádieľky, v roku 2010 vznikli 3-4 lepšie filmy, ako tento "film roku". Pri sledovaní filmu som sa občas nudil. Dávam skôr slabšie 4 hviezdičky.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Tento film je považovaný za kultovú paródiu, no ja tomu veľmi nerozumiem. Možno preto, že som nezažil to obdobie a filmy, ktoré sú tuto parodované. Napriek tomu mi to veľmi vtipné neprišlo.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Na Priateľov, čí HIMYMko sa to zďaleka nechytá (možno aj preto, že tie majú dej), ale inak dobrá oddychovka. Každý týždeň sa teším na nový diel.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Nemám veľmi rád britské sitcomy a ich humor vôbec, ale Hale & Pace ma vždy dostanú.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Kult. Už od detstva.