• Krátkometrážní

Řezníci (2003)

Jensen pokračuje v zajetých kolejích z Blikajících světel, jen k tomu přistupuje méně zeširoka a zachází víc do hloubky. Příběh je komornější, minimalističtější, ale taky bizarnější a syrovější (to doslova:) s tradiční dávkou černého humoru. Vůdčí roli opět hrají traumata z minulosti, jež formují charaktery dvou hlavních postav. Ukřivděný, potící se neurotik s touhou prorazit zeď čelem a jeho parťák flegmatický vyhul, který si doma uklidil naposled před dvěma roky, porcují lidi na Kuřecí nebíčka, hit letošní sezóny. Komediální drama s eticko-sociálním podtextem jak to umí jen v Dánsku.

V temném lese (2006)

Ani ťuk. Zajímalo by mě, kdy už se přestanou takovýhle zbytečný a impotentní filmy točit, nebo spíš kdy se na ně konečně přestanu dívat. Příšerná stokrát omletá nuda, bez jakékoli pointy, logiky, napětí, čehokoli. Garymu se fakt divím.

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Osmdesátková směska hororu a komedie. Chybí už jen Lukáš Vaculík :) ... Humor funguje určitě líp než strach - o tom se v podstatě nedá mluvit. Ale závěr na Piccadilly Circus nemá chybu.

Ledová smrt (2006) odpad!

Tak jsem se na to přeci jen dodíval do konce. Je fakt, že po padesáti minutách, kdy se neděje zhola nic, už začíná jemně přituhovat.

Před soumrakem (2004)

"Even being alone is better than sitting next to the lover and feeling lonely."

Flákač (1990)

Tomuhle říkám příběh! :)