Dogma (1999)

Niekoľko krát ma toto dielko veľmi dobre pobavilo. Tesne, ale tých 5* dám, podľa mňa si to zaslúži trochu vyššie hodnotenie.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Film pre looserov. Po je ho pozretí musí byt hneď pre každého "otloukánka" život krásnejší. Na tomto som vyrastal, takže sentimentálne dávam 4. JCVD tu je parádne nasratý stroj :)

Přátelé (1994) (seriál)

Obľúbená postava Joey Tribbiani, to je KING ! Všetci ostatný sú ale v tesnom závese. Bol som na tom závislý a kľudne si to rád pozriem hocikedy .

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Videl som zopár častí, bola to pekná kktina a nikdy som to moc nevnímal ,ale pozeralo sa to dobre. Teda pokiaľ boli na scéne Lauren Graham a Alexis Bledel :)

Konspirátor (2010)

Veľmi zaujímavý pohľad na významný míľnik v dejinách USA. Trochu pomalé tempo, no herecky výborné a filmy tohto typu sú mi dosť blízke, takže neni o čom.

Dvojitý zásah (1991)

Pecka z detstva! Obsahuje všetko, čo dobrý akčák má obsahovať. Skvelého kladasa, vlastne tu sú hneď dvaja a každý z iného súdka, stačí si iba vybrať, prestrelky, fighty, naháňačky, trochu erotiky a jedného z najhnusnejších záporákov, Bolo Yeunga. Všetko ostatne sa odpúšťa :)

JCVD (2008)

JCVD bol pre mňa v detstve skoro ako boh :) Toto je však celkom podarená ukážka, že je iba úplne obyčajný človek.

Mosazná konvice (2012)

Trailer ma zaujal a film nesklamal, práve naopak. Nadmieru prijemné "pokoukáničko". Kto by nechcel takýto čajníček. Veľmi by ma zaujímalo, kam by som bol ochotný až, zájsť JA. Ústredná dvojica v tom ma jasno, aj keď...Hlavný hrdinovia celkom sympatáci , Židovský bratia dosť vtipný. Typicky klišé zaver mi nejako nevadil, ale keby bola tato "čierna komédia "viac čierna, išlo by moje hodnotenie prudko nahor. Tých 65% môže byt

Piráti! (2012)

Nemám veľmi rád plastelínu, tak som tento skvelí animák dlho obchádzal. Veľká chyba! Jedná sa o naozaj dobrodružnú, vtipnú a premyslenú zábavu s originálnym príbehom a dobrými postavami. Podľa mňa jednoznačne film pre celú rodinu. Ten zaver nad točiacou sa vrtulou bol nesmierne napínavý. Nebyť plastelínového looku, ktorý mi postupom času vadil menej a menej, bolo by to možno aj za 5, ale...

Machři (2010)

Celkom vtipná komédia, nadpriemerná. Najviac ma dostal "chudák" Buscemi,až na zem :D