X-Men 2 (2003)

Rozhodně nebývá zvykem, aby druhé eventuálně další pokračování bylo lepší než jednička. Nicméně je to akce nad akci, spolu s působivou hudbou. Do toho skvělé herecké výkony a zpracování a máme tu film na jedničku. Konec byl velmi emotivní.

X-Men (2000)

Pěkné akční Sci-fi. Originalita a forma zpracování stojí za zmínku. Herecké výkony a kamera bezva. Málo chybělo k dokonalosti.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Zábavné a originální. Jen postrádám hlubší význam. Nicméně je to určeno dětem a když jsem byl malý, tak se mi to líbilo.

Střihoruký Edward (1990)

Skvělá role Johnyho Deppa. Neuvěřitelně originální námět spolu se skvělou režií Tima Burtona dávají dohromady skvělý i když smutný příběh o chování lidí k něčemu odlišnému a jinému. Skvělý film velice rád na něj vzpomínám.

12 opic (1995)

Pro mě nejlepší výkon Brada Pitta, jinak ho moc rád nemám. Bruce willis skvělý. Režisér Terry Gilliam natočil opravdu film na úrovni. Přesně takhle by mělo vypadat Sci-fi. Zasloužilý ohlas na poutavý film.

Kontakt (1997)

Opravdu poutavé Sci-fi. Jedna z nejlepších rolí Jodie Foster vůbec. Film i přes svou délku a jednoduchost velice zajímavý.

Americká krása (1999)

Podíval jsem se na film znova. Když pominu téma, tak je film solidní. Podle mě zasloužený oscar za kameru a herce. Za střih snad. Ale za hudbu? Nevím nevím. Mě připadala chaoticky neuspořádaná i když základ byl hezký. K ději se nebudu vyjadřovat, protože nemám rád filmy s touto tématikou.

Gattaca (1997)

Slabé. O sci-fi mám trochu jinou představu. Jediné co tam bylo sci-fi jsou pištící auta. Jinak nuda od začátku do konce. Žádné drama, hudba slabá. Námět originální.

Naušika z Větrného údolí (1984)

Pěkná podívaná hlavně závěr. Hudba jako vždy pěkná. Jen tomu něco chybělo. Ale jak již bylo řečeno tady se Miyazaki teprve rozehříval. Žádný mistr anime z nebe nespadl, nejdřív musel nasbírat zkušenosti. P.S. nevím jak se jí lítalo s holým zadkem : )

Loudilové (2009)

Co víc se může čekat od čistokrevné teenagerská komedie? Já jsem se bavil a při některých hláškách a ksichtech hlavně teda Erica Christiana Olsena jsem skoro padal ze židle. Na odlehčení dobrý film.