Ukradené Vánoce (1993)

Dnes již legendární podívaná. Hudba Dannyho Elfmana je v celém filmu pořád stejného rázu a přesto je zajímavá. Potrhlý Jack a spoustu dalších nerozeznatelných postav. Velice poutavý film. Spojení mnohého ( muzikál, anime, komedie a hororů ) se povedlo.

Taxi (1998)

Zábavná podívaná. Ráj pro motorkáře a hlavně autaře. Trochu zaostalý Frédéric Diefenthal a sekáč Samy Naceri. Hlášky o poldech a střelení řidiči. Zábava hlavně pro motoristy.

Pátý element (1997)

Další ze zajímavých výkonů Bruce Willise. Milla Jovovich se taky ukázala v dobrém světle. Chrisi Tuckerovi málem vypadli oči : ) Akční a humorné. Neobvyklé pojetí a zpracování.

Wall-E's Treasures & Trinkets (2008)

Velice zábavné. Wall-e je nejrostomilejší tvor ( robot ) co jsem kdy viděl. Eva vydává zajímavé zvuky, které znějí nějak tak hřejivě.

Ostrov (2005)

Michael Bay si trochu napravuje reputaci. Povedená role Ewana McGregora ( pro mě vždy jen Obivan ). Zato Scarlett Johansson je tam jakoby naprosto zbytečná a jen " lítá " za Ewanem. Pozvolné rozuzlení a překvapení, jak to všechno je.

Everwood (2002) (seriál)

Pěkný vyváženy seriál, který nespoléhá na efekty ani akčnost a dokonce ani na polonahé herce. Film zobrazující dospívání a studia. Pěkné výkony a vystupování Gregory Smitha a Emily VanCampové, skvělé sehraná dvojka. Pohodová podívaná. Děj se neodehrává jen u dospívání a mladých lidí,ale řeší i problémy dospělých. Pěkně zpracované.

Auta (2006)

Pro menší diváky určitě pěkná podívaná. Pěkná a jednoduchá zápletka a rozuzlení.

Agent bez minulosti (2002)

Akční film v hlavní roli s Mattem Demonem. Matt Damon je příjemně vystupující nadaný herec vysokých kvalit. Opravdu pěkná akce. Franka Potente má příjemný herecký výkon. Hudba udržující dostatečné napětí a nejistotu.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Film, který by nemohl bez Jima Carreyho existovat, není nikdo kdo by mohl nahradit jeho herecký výkon a zábavnost. Za jeho výkon má hvězd pět. Courteney Cox v příjemné roli. A hudba taky pohoda.