Boku no kanodžo wa saibógu (2008)

Skvělé pojatý film, romantika a sci-fi vytváří velice ojedinělou kombinaci. Skvělá hudba, skvělý příběh, skvělí hlavní hrdinové. Užásné zpracování a výsleked je super.

Siworae (2000)

Hezký nezvykle zpracovaný romantický příběh. Ji-hyeon Jeon je jako stvořená pro podobné role. Hudba velice hezká.

Jopok manura 3 (2006)

To se nám to pěkně vybarvilo. Zábavné, hlavně nedorozumění nebo úmyslné chyby v překladu. Druhá půlka byla lepší než ta první. Hezká hudba. Akce, legrační ( nejlepší jsou ti neschopní pomocníci ) a nakonec trochu romantiky. A z tvrdé gangstersky Qi Shu je super zabijácká manželka.

Geunyeoreul midji maseyo (2004)

Pěkný film, v hlavní roli Ha-neul Kim. Zajímavá zápletka a ještě zajímavější vyvrcholení. Hezká romantika, né však zdaleka dokonalá. A zábavy by tam mohlo být taky více. Nicméně kvalitní podívaná.

Eorin shinbu (2004)

Hezký film z krásnou Geun-yeong Mun a fešákem Rae-won Kim. Mun dělala ve filmu skvělé ksichty. Bohužel místy nudné a nepoutavé.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Největší zklamání v tomto roce. Je to pořád to samé... Hudba jako by ji skládaly prvňáci, děj druháci a postavy obsadily třeťáci. Vždy se tam objeví Drako a Harry ho setře jako nudli z nosu. Už zase pokus o romantiku nebo co mají znamenat ty slaboduché románky. Bezduchý děj se točí pořád dokola... Neemotivní, neefektní a nudné, při filmu v kině jsem si dokonce v hlavě skládal jídelníček, takže to nebyla úplná ztráta času.

5 centimetrů za sekundu (2007)

Bomba jako hrom. Příběh nenaplněné skutečné lásky. Neuvěřitelné, že to dělal Shinkai sám.Úžasná hudba. Skvělé pojetí a rozdělení filmu. Úžasné šeptavé vyprávění. Skvělý příběh stejně, jak byl jednoduchý, tak byl i krásný.

Bokusacu tenši Dokuro-čan - Season 1 (2005) (série)

Celková kvalita není nijak veliká, ale za tu zábavu musím dát hvězd pět ( kvůli tomuto seriálu mám zničenou klávesnici, zrovna, když jsem pil tak tam " nahodili " takový ksicht, že jsem to všechno vyprskl na obrazovku a pak mi to steklo do klávesnice :-)

Elfen Lied (2004) (seriál)

Skvělí seriál. Brutální, něžný, zábavný, dojemný... Dlouho už jsem neviděl něco tak kvalitního:-)