Horská hlídka (2004)

Smutné je to, že film zároveň odráža asi aj krutú realitu. Tu platí staré známe porekadlo. Posranému aj záchod na hlavu spadne.

3-iron (2004)

Ešte mi v sluchátkach doznieva hudba pri konečných titulkoch. Neviem príst na to, čo sa musí odohrávať v človeku, ktorý dokáže natočiť takýto film. Nič také som ešte nevidel a dovolím si tvrdiť, že je to asi najzvláštnejšíí film o láske aký kedy vznikol. Hotové umelecké dielo. Radšej bez hlbšieho komentára... 90%

Základní instinkt 2 (2006)

Och...tak sterilné. Sharon asi ešte nemala horšiu úlohu. Nič proti výzoru ale ten herecký výkon bol hodný amatérky. Permanetne nadržaný výraz vôbec nebol dôveryhodný a zdalo sa mi, že inak sa ani tváriť nevedela. O deji radšej pomlčím. Stojí to tak za 2* ale kvôli šokujúcemu koncu :) som sa rozhodol dať ešte jednu. Takže slabučké 3. 45%

9 Souls (2003)

Som istým spôsobom prekvapený hodnotením filmu ostatnými, pretože mňa neuchvátil. Iste boli momenty, ktoré ma zaujali ale celkovo som sa na tento štýl nejako nevedel naladiť. Prvý ázijský film, ktorý ma sklamal. 65%

Chingoo (2001)

Nádherný príbeh. Neskutočné herecké výkony. 90%

Yasoo (2006)

Ďalší z radu špičkových kórejských filmov. Tak urevaného hlavného hrdinu som ešte nevidel :) Skvelé emócie, skvelá typická "kórejská" hudba a skvelý nepredvídatelný koniec, to ma vždy zoberie. Neviem prečo musia takéto filmy točiť práve šikmáči ale ide im to perfektne! 80%

Údolí stínů (2002)

Vynikajúca hudba, ktorá vytvára perfektnú atmosféru. Stále jeden z lepších amerických vojnových filmov, aj keď sa tak úplne nevyhne obvyklým trapasom. Gibson posúva tento film o trochu vyššie, ako by bol bez neho.

Plačící pěst (2005)

Neskutočný zážitok! Dvaja borci zo smutným osudom stoja proti sebe v boji o česť a hrdosť. Zaujímavé je, že neviete komu skôr držať palce na ceste k víťazstvu. Výborne natočený aj samotný zápas, v ktorom je minimum strihov a herci sa museli pekne namakať. Páni, toto nie je Rocky. 90%

Utajený (2005)

Pomerne zaujímavý príbeh s nudným vykreslením. Výnimočná bola hudba, ktorá zvýrazňovala dojem z rôznych situácií ;-)

Král Galů (2001)

Spomínam si len na to, že to bola nuda, nuda a ešte raz nuda!