Tajemný let (2005)

Úprimne povedané, tento film sa zrodil len vďaka priemernému nápadu pravdepodobne odkopírového z iného filmu. Po 30 minutach filmu som vedel o čom to bude. Našťastie som sa zmýlil, čo bolo jedno z mála pozitív filmu. Trápne náhody, nereálne situácie a totálne trápny koniec. Celkové hodnotenie je slabý priemer.

Svěrací kazajka (2005)

Úplný priemer. Dej sa snaží byť zaujimavý ale jediné čo ma ako tak zaujalo bol moment keď ho viazali do kazajky (čo by som nechcel zažiť). Druhý zaujimavý moment bola Keira Knightley

Million Dollar Baby (2004)

Špička! Million Dollar Baby si naozaj Oskara zaslúžil!

Špinavé ulice (1973)

De Niro má u mňa latku dosť vysoko a videl som s ním aj lepšie filmy. Jediný svetlý moment, ktorý zaujal ma zaujal bol jeho excelentný herecký výkon. Čakal som viac

Cellular (2004)

Úplny priemer, ktorý zapadne do dejín medzi ďalších miliópäťsto krimi/thrillerov. Celý film postavený na telefóne (Nokia) a jeho neuveriteľných možnostiach. Pch

Snowboarďáci (2004)

Pripomínalo mi to trápnejšie filmy z produkcie USA a ak by odtiaľ naozaj bol, mal by oveľa horšie hodnotenie. Pozerať sa však na to dá a takýto film sa ešte CZ nenatočil.

Ďáblova oběť (2001)

Nezaujímavý Béčkový horor s ošúchaným dejom. Herecké obsadenie 0 bodov a o výkonoch je zbytočné debatovať. Práve som zisitl, že tento film sa natočil v roku 2001. Som šokovaný. Pri pozeraní som to tipoval na 85

Miluji tě k sežrání (2001)

Úplná nuda spojená s vyslovene odpornými ľudožrútskymi scénami. Dal by som ruku do ohňa za to, že štáb držal v ruke aj niečo iné ako kamery :-/ Kto môže takéto niečo natočiť?? 15%