Romper Stomper (1992)

Tu je vidieť, že Austrália je na druhom konci sveta a preto aj to videnie tamojších nazis. Ako rozprávka je celkom zaujimavé sledovať akože realitu nazi-skinheads ale realita je podľa mňa niekde úplne inde. Mne skôr ich život pripomína tých, proti ktorým bojujú hlavne v CZ-SK. Žiadne ani len náznaky hlbšieho pochopenia ich ideológie, len nezmyselné splašky...sex a hajlovanie...feťačky v ich radoch

Ted Bundy (2002)

Najviac na mňa zapôsobila scéna pchania vaty do zadku. Vtedy sa už Bundy necítil tak silný a to ma tešilo :-P

Titanic (1997)

No nezaslúži si krásna Winslet 5 hviezd ;-)

Dějiny násilí (2005)

Začiatok zbytočne nudný a predlžovaný tak ako celý film. Bez zbytočných scén ako milovanie alebo cesta za bratom by tento film mal asi 40 minút. Dej celkom dobrý ale úplne nevyužitý. K trápnemu koncu sa radšej nevyjadrujem. 40%

Policajti na baterky (2003)

Biely suchár, čierny vtipálek. Kopa skrytých rasistických narážok v podaní chudáčika černoška Lawrenca zahraných do srandy ma už nebaví. Nakoniec nevyhli sme im ani v jeho iných filmoch. Typický usa filmík, v ktorom sa dá zahrať rasizmus do srandy. Samozrejme, že ten čierny. 20%

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Neviem či je potreba aby sa takéto filmy natáčali ale každopádne som nič horšie ešte nevidel. Je ale vhodné sa zamyslieť či je to film alebo realita, ktorá je okolo nás len sa ju nesnažíme vidieť.To nehovorím o tom, kde museli zháňať hercov aby sa podujali na niečo takéto. Maminky na ne museli byť pyšné :)

8MM 2 (2005)

Kozy boli dobré. Toť vsjo

Válka policajtů (2004)

Po dlhšej dobe opäť kvalitný európsky film.****