Divoké historky (2014)

Nápadité, zábavné, morbidní, tak přesně tak to mám ráda .. Jenom se do těchto situací nikdy nedostat! Naprosto chápu tu úzkost, když je člověk naštvaný a všechno se mu bortí ještě víc .. Asi bych kvůli tomu nezabíjela, ale kdo ví :D Bomba!

Birdman (2014)

No .. taková spíše .. "Drama/komedie, ale moc jsem se nesmál" .. Jinak kvalitní drama o tom, jak showbyznys není procházka růžovou zahradou ..

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Takovej doják!! Ale jinak super pokračování v podobném smyslu jako první díl.. Ten kukuč Bezzubky je prostě neodolatelný ..

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Po prvních dvou, řekla bych, celkem dobrých dílech mě tohle zklamalo. Já to všechno chápu, že je to příprava na závěrečnou válku, ale věřím, že to šlo udělat zajímavěji a chytlavěji.. Je tam spousta věcí předvídatelných, což pro mě bylo asi největší zklamání. Ale musím uznat, že při songu "The Hanging Tree" je mi ouzko ještě teď .. Avšak je to to nejlepší z celého filmu, což je smutné ..

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Po prvním a druhém díle přišlo obrovské zklamání .. A to jsem se tak těšila .. Mám takový pocit, že někteří z herců by se již měli vyvarovat akčních filmů, neboť v nich působí spíše komicky..

Glee (2009) (seriál)

Co série, to jde hodnocení dolů.. Jak jsem z toho byla nadšená po první série, tak teď jsem z toho akorát otrávená. A je mi líto Coryho, chybí tam ..

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ojéé, dostali jste mě! Na začátku jsem nevěřila, že to kdy řeknu, ale .. Dychtivě čekám na každý další a další díly 4. série!!! Je to masakr! Jsem fakt zvědavá, jak tohle všechno skončí!? Na knihu není čas, ale možná po ní ještě sáhnu, pokud se to nedozvím co nejdřív! :-)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Svůj účel to splnilo - akční film o autech se sexy řidičema, ale jenom mě to utvrdilo v tom, že od třetího dílu už je to čím dál větší bída .. a popravdě doufám už kvůli nim, že sedmičkou to vše zakončí, všichni tam fiktivně umřou a konec!

Vlk z Wall Street (2013)

Odteď, když se řekne Wall Street, představím si prachy, drogy, sex .. hodně sexu :D Velice dobrý film, ale že bych ho hltala, jak tu dost lidí píše, to asi ne.. Na můj vkus a moc porna najednou :D .. Nicméně nechápu, že Leo za to nedostal Oscara, neboť jeho výkon je asi nejvíc strující část filmu.. Co víc má ten chlap předvádět? ...