Rudá volavka (2018)

Dlouho jsem neviděla takhle dobré drama .. Napětí od začátku až do konce.. Pecka!

Muzzikanti (2017)

Dvě hvězdy za celkem dobrý soundtrack. Jinak film je dost o ničem. Pavel Callta by se do filmů (byť do vedlejších rolí) neměl pouštět. Nepřirozeně působí i Jarek Nohavica.

Po strništi bos (2017)

Ne, tak takhle ne, přátelé .. Tak prázdný film téměř o ničem jsem rozhodně nečekala .. velké zklamání ..

Kamarád taky rád (2011)

Aneb, jak ztvárnit jedno velké životní klišé .. pravdou je, že v životě to většinou takhle nedopadne, protože vlastní ego je silná motivace..

Rychle a zběsile 7 (2015)

No .. o akční scény a krásný chlapy tu není nouze .. takže účel to nejspíš splnilo.. Jediný, čím to podle mě zkazili, bylo procitnutí Doma, který se ze zástavy srdce probudil asi jako Šípková Růženka po polibku... Jinak super.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Jsem nadšená. Ano, neříkám, občas jsem se ztrácela v souvislostech a hrdinů je tam jak na orloji, ale proč to kritizovat, když je to komiks. Bylo to vtipný, dynamický, akční a všem to náramně slušelo, nu prostě radost se dívat. Nejlepší záseky jsous Thorovým kladivem, to je fakt bomba :D

Díra u Hanušovic (2014) odpad!

Nudné, nevkusné, nic nedávající, naprostá ztráta času..

České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2010) (divadelní záznam)

Viděla jsem to asi 3 týdny před smrtí L. Smojlaka . a jsem šťastná za to, že jsem ho v této alternaci mohla ještě vidět .. bomba! Ostatně jako každá jejich hra.

Zátah: Vykoupení (2011)

Už dlouho se mi nestalo, že bych u filmu napětím skoro ani nedýchala .. nicméně jíst u toho večeři byl jeden z těch slabších nápadů .. Mazec! Akce od začátku do konce!