Vedlejší účinky (2013)

Výborné drama, které se rozjíždí tak nějak neurčitě pomale, ale následně se strhne rychlým dějem. Fantastické! Jsem vážně nadšena! Film je podbarveným perfektní hudbou.. C. Zeta-Jones si zahrála mrchu a to jí vážně sluší! :))

Argo (2012)

Já nevím, mě se ten Ben Affleck na tu hlavní roli prostě nehodí .. Jinak slušný film :) Ale, že bych tomu dala Oscara za nejlepší film, to asi ne..

Pozemšťan (2007)

Nebylo to špatné .. ale ten konec mě dost zklamal ..

Ve stínu (2012)

Velice slušně zpracované téma 50. let .. opět .. :) Jistou dávku sympatie k filmu tomu přidal Ivan Trojan v hlavní roli .. Jak si ho vezme do parády Ondříček, tak to stojí za to :))

Pí a jeho život (2012)

No, já nevím, co si dost dobře mám myslet o tomto filmu. Po vizuální stránce je moc hezký, to musím uznat .. V podstatě příběhem taky .. ale ten podtext, který z toho jde cítit, to mi moc nesedí .. Jak psal uživatel Tetsuo, příběh je něčím připomínající vypravování v několika knížkách Paola Coelha.. já z toho prostě nejsem nadšená, ale ani znechucená ... nicméně .. oscara za hudbu nechápu ..

Let (2012)

Takové příjemné drama na klidné večery .. Pravdou je, že D. Washington mě vážně přesvědčil, že je alkoholik, to mu musím nechat - výborný herecký výkon. :)

Lincoln (2012)

Nikdy se mi nestalo, že bych odešla z kina .. až do teď .. Tohle téma se dá hodně dobře zpracovat tak, aby to diváka zaujalo.. Minuty jsem začala odpočítávat asi po půl hodině .. šanci jsem tomu dala asi 80min .. pak už si to nezasloužilo moji pozornost .. hodně jsem se zklamala ..

Obhájce (2011)

Já ten film prostě žeru! Můžu se na něj dívat stále dokola a nepřestává mě bavit.. navíc M. McConaughey je tady prostě skvělý .. :)) a já ho asi miluju ! :-D

Nespoutaný Django (2012)

Člověk jde do kina s tím, že už ho nemůže nic moc překvapit a ono jo! Jamie Foxx me svým hereckým výkonem nadchl již u Ctihodného občana... Tady jenom potvrdil svoje schopnosti! Skvělé! Musím teda ale říct, že Tarantino se vyžívá v krvavých scénách takovým zvláštním způsobem .. Jinak vážně super film!