Expendables: Postradatelní 2 (2012)

To je pokoukáníčko :)) Akční film, z něhož se příchodem Ch.Norrise stává akční komedie! Všichni nejlepší akční herci v jednom filmu! No, bomba! S. Stallone je na svůj věk stále vitální, nicméně věk už na něm poznat je, zvlášť, když vedle něho figuruje J. Statham, který si tímhle filmem posílil pozici v mém filmovém srdci.. Jinak nejlepší hláška asi "I will be back.. "You've been back enough—now, I will be back" .. :D

Nesmiřitelní (1992)

Atmosféra filmu byla hustá tak, že by se dala krájet .. No fíha, na to, že nemám ráda western, tohle bylo překvapivě zajímavé i pro mě..

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Miluju!! Tenhle film můžu vidět 3x denně a ani po roce mě nepřestane bavit! Zbožňuju herce Divadla Járy Cimrmana a když se k tomu přidají ostatní velcí čeští herci, vznikne z toho přesně tohle!!! Jeden z nejlepších českých filmů! :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vizuálně nádherný a dokonalý film podbarvený skvělou hudbou. Opravdu jsem nadšená. Kdo by to chtěl srovnávat s Pánem prstenů, tak ani nemůže. Hobit je spíše dělaný jako dobrodružný a výpravný film, kdežto v Pánovi prstenů je už více akce. Ze začátku jsem si říkala, že děj je trochu nudný, ale postupně se to rozjelo a ... wow, byl to zážitek! A ta příroda..! Joo, už jsem hledala letenky na Nový Zéland.. jednou se tam podívám, ať to vidím na vlastní oči! Nepopírám ovšem, že děj je místy zbytečně roztahaný.. Ale to už je zase otázka peněz, o tom radši pomčím.. :)

Království potoků (2005) (TV film) odpad!

Otřes .. celou pohádku čekám nějaký zvrat k lepšímu.. Ale tohle je vážně hodně hloupá pohádka..

S tebou mě baví svět (1982) odpad!

Jak já tuhle komedii nesnáším.. Nepřijde mi bohužel ani vtipná, ani zábavná .. pouze trapná a "tlačená na pilu" .. Ne ne ne!

O pokladech (2012) (TV film)

Zajímalo by mě, proč Liška dostává pravidelně roli hňupa :D .. jako jo, jde mu to, to zas jo :-D Jinak pohádka slabá, škoda.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Nejlepší hláška: "Koupil si i titul v Plzni" :D a spousty dalších vtipných situací! :-) Myslím, že povedená pohádka s perfektním hereckýcm výkonem nejenom Ivana Trojana.

Adamova jablka (2005)

Chápu, že seveřani prostě točí v jistém slova smyslu "jiné" filmy ;) .. ale co tohle kua bylo? Já nevím, už je to pár hodin, co jsem to vdiěla a stále se z toho nemůžu tak nějak vzpamatovat a přijít tomu na chuť ;)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Jo, přestože nemám moc ráda přihlouplé americké komedie, tahle se mi líbila.. Velice pěkné ztvárnění reálných a každodenních problémů. Přestože je to celé o lásce, děj netlačil na pilu a dopadlo to překvapivě dobře!