Podfukáři (2013)

Skvělé! Rychlý spád, dynamické, zábavné, napínavé, nepředvídatelné, prostě .. PERFEKTNÍ! Jsem nadšena! Jenom nechápu, jak J. Eisenberg může mluvit tak rychle! BOMBA.

P.S. Miluji Tě (2007)

Zajímavý nápad, perfetně obsazené role, vtipné i smutné. Pravý film k odpočinku. V romantických komediích se moc nevyžívám, takže mě to nepřišlo až tak dojemné, jak by asi mělo, nicméně v jedné chvíli jsem se nad tím pousmála a přišlo mi to jako sen. :)

Hotel Transylvánie (2012)

Skvělá pohádka, už dlouho jsem se nad animákem takhle nezasmála. Perfektně udělané, vskusné, vtipné..

Muž z oceli (2013)

První polovina filmu jakžtakž .. vkusné sci-fi bez přehnaných scén.. ale co se dělo v té druhé části, to jsem těžce nepobrala .. Jsem ráda, že jsem New York City navštívila ještě před tímto filmem, neboť Manhattan již nikdy nebude jako dřív .. Tím to hodně přepískli ..

Osamělý jezdec (2013)

Pár dobrých vtipů, ale nic extra .. že by mi to připomínalo Piráty z Karibiku, jak tu někteří píší, to se mi teda nezdá.. Od poloviny filmu jsem od toho přestala něco očekávat a přišlo mi to nekonečné..

Star Trek: Do temnoty (2013)

No. Co k tomu říct .. Nejsem zrovna příznivcem sci-fi, nedokážu to tedy pořádně zhodnotit z tohohle pohledu, či srovnat s předchozími díly, neboť tento byl první, co jsem viděla.. Přestože mi unikly souvislosti z minulých dílů, chytla jsem se v podstatě od začátku a konečně mi došly některé vtípky z The Big Bang Theory :D Akce ve filmu super. B. Cumberbatch si upevnil místo v mém žebříčku oblíbených herců. :)) Předvídatelný konec tomu sráží jednu hvězdičku. Ale aspoň mě to přesvědčilo, že žánru sci-fi dám možná ještě šanci :D

Počátek (2010)

Doteď nechápu, proč nezískal Oskara za nejlepší film a scénář .. je to bomba!

Velký Gatsby (2013)

Neodolatelný Leonadro a jeho úsměv, pro který bych udělala cokoliv .. Aaach .. Jinak solidně natočené drama, které občas přechází v nudné pasáže, které následně vygradují do scény plné emocí .. Jsem nadšená. :)

Iron Man 3 (2013)

Ani skvělé efekty nepomohly tomu, aby tento díl byl nejhorší ze všech ;) .. Vadilo mi, že po dvaceti minutách jsem věděla, co se tam bude dít a jak to dopadne .. Je to předvidatelné a kvůli tomu ubírám na jinak perfektně udělaném filmu .. Škoda, šla jsem tam v očekávání a bohužel odcházela vcelku zklamaná .. Apsoň, že Robert Downey Jr. byl sexy jako vždy!

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Taky jsem měla bulteriéra .. tenhle film nemůžu nemilovat :)) Je to moc pěkná animace, příběh a tak celkově jsem si u toho odpočla a poplakala :)