Živí mrtví (2010) (seriál)

Lidé jsou natolik různí, jak jsou jejich povahy a jak je hrůzný svět, v němž musí přežívat. Některé postavy si člověk oblíbí, některé mu tolik nesedí, jiné nesnáší, ale to je na každém, jaký způsob chování upřednostňuje a na tom, jak se s chováním jednotlivých postav ztotožní. Ale hercům, ani jejich výběru nemám v podstatě co vytknout. Baví mě se na ně dívat.

Bite Me (2010) (seriál)

To mi připomíná film Soumrak mrtvých.

Soumrak mrtvých (2004)

Něco podobného jako ze web-seriálu Bite Me.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Poté, co jsem sledoval tento film, který jsem začal vědět ještě víc než Linux. Film vypráví příběh dvou gigantů v softwaru Microsoft a Apple.

Forrest Gump (1994)

Jak už jsem říkal. Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů, do sendvičů... A to je asi tak všechno... :))

Californication (2007) (seriál)

Je sarkastický, vtipný, cynický, sexistický, obhroublý, sprostý a hlavně neskutečně zábavný seriál. Takže palec nahoru!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film, který už od doby svého uvedení (r.1994) soupeří s Forrestem Gumpem o post nejlepšího filmu v historii. Ale tento boj zanechme filmovým kritikům a posedlým filmovým fanouškům. Protože ve finále je to jedno - stejně jako Forrest Gump, tak i Vykoupení z věznice Shawhank nám nabízí nesmírně působivý a silný lidský příběh, mimořáně silný scénář, skvělou režii a geniální herecké výkony. Vykoupení z věznice Shawshank navíc nabízí divákovi krom všeho, co bylo řečeno, strhující a překvapivé rozuzlení. A čím se Vykoupení ještě vyznačuje je to, že jde asi o poslední snímek svého žánru, protože takové filmy už se zkrátka netočí.

Potomci lidí (2006)

Už když jsem se chystal na film, věděl jsem, že film bude stát opravdu za to. Ale nečekal jsem, že bude až tak dobrý. Na filmu je dokonalé snad všechno, je velmi emotivní. Dokonalá je i kamera, který zobrazuje nejlepší záběry co mohla. Řekl bych, že je to horký kandidát na nějakého toho oscara.

Americký táta (2005) (seriál)

Seriál American Dad se mi jeví mnohem lépe. Hlava rodiny Stan je zcela jiný typ člověka než Peter nebo Houmer. Pracuje u CIA a narozdíl od nich neholduje alkoholu, je zodpovědný a dalo by se říct, že má rysy drsňáka. Svým způsobem je to hrdinný typ. Avšak je velice netolerantní, kontroverzní a snaží se vždy, aby bylo po jeho. U mě rozhodně zajímavější postava než Peter.