Flash (2023)

Jsem velmi zklamaný z filmu Flash. Zdá se, že tvůrci zapomněli na důležité prvky příběhu a zápletka byla matoucí. Efekty byly přehnané a nepřesvědčivé, což působilo amatérsky. Herci nepřinesli do svých rolí žádnou hloubku a dialogy byly trapné a nevěrohodné. Celkově to byl nekvalitní a neuspokojivý zážitek. Nedoporučuji tento film nikomu, kdo má rád kvalitní superhrdinská dobrodružství. Batman Michael Keaton za hvězdičku navíc +1.

High Score Girl (2018) (seriál)

High Score Girl je fascinující anime série, který mě nadchl svým unikátním a poutavým příběhem. Hlavní důraz je zde kladen na svět videoher, a to zejména na arkádové hry, které v 90. letech zažívaly svůj vrchol. Pro milovníky videoher a nostalgie opravdovou lahůdkou. Anime High Score Girl dokonale zachycuje ducha 90. let a přináší nejen poutavý příběh, ale také nostalgický návrat do světa arkádových her. Je to zároveň příběh o přátelství, lásce a růstu. Doporučuji ji všem, kteří hledají zábavu s hlubším významem a jedinečnou atmosférou.

Tajemství ostrova Hitogashima (2022) (seriál)

Celkově lze říci, že Summer Time Render je skvělým thrillerem s vynikající atmosférou, silnými postavami a poutavým příběhem, který dokáže udržet diváka v napětí až do konce.

Chainsaw Man (2022) (seriál)

Temná, akční a plná násilí, která sleduje osud hlavního hrdiny Denjia, který žije v dystopické budoucnosti plné démonů. Po tom, co je jeho tělo sloučeno s démonickou motorovou pilou, se Denji stává Chainsaw Manem a začíná pracovat pro vládu, aby pomohl ochránit lidstvo před démony. Plné krvavých soubojů a temných tajemství, které se postupně odkrývají během průběhu děje. I když je série velmi akční, tak se také soustředí na vývoj postav a jejich vztahů. Celkově lze říci, že Chainsaw Man je kvalitní anime série, která nabízí akci, napětí a postavy, které si oblíbíte. Pokud máte rádi akční anime plné násilí a překvapivých zvratů, tak byste Chainsaw Man rozhodně neměli vynechat.

The Gray Man (2022)

Jedna hvězda navíc za natáčení v Praze.

Stranger Things - Kapitola devátá: Hon na Vecnu (2022) (epizoda)

Uvědomil jsem si, ze Hopper je teda bez těch vlasu vážně fešák a sexy to se musí uznat. Úplně jinej chlap, prostě fakt je teď hezčí. U Eddieho smrti jsem si pobrečel, ale nebyl to zrovna postava, která by mi vyloženě ultra scházel, ale bylo mi ho samozřejmě líto. Doufám, že Max se z toho vyškrabe a přežije z kómatu. Setkání Eleve a Hoppera bylo taky dojemný, nebylo to sice nic obrovského, ale dojemný to bylo. Nancy teda doufám zůstane s Johnatanem, času měli na vyříkání dost, ale nepřišlo mi to, ze by si to úplně vyjasnili. No a na úplným konci jsem měl husí kůži. Pátá série bude určitě masakr.

Peacemaker - Úplně nový svět (2022) (epizoda)

100% Po prvních dílech konstatuji že je to typ seriálu který ještě nikdo nenatočil, jen tak dále.

Duna (2021)

Zbytečně protáhlý, zpomalený tempo příběhu. V médií neustále píšou - Duna porazí Star Wars, fenomén letošního roku atd… Čekal jsem si víc akce, napětí a nervy. 30 minut ze začátku bylo fajn, ale zbytek už mi přestávalo bavit.

Eternals (2021)

Tento film jsem dlouho odkládal, protože mě moc nezajímal. Když to hodnotím v porovnání s jinými MCU filmy, tak to bylo nic moc. Potitulkové scény mě až tak zaujaly nebo znám Bladea a Eros. (dle komiksu Nejmocnější hrdinové Marvelu)