Smrt čeká všude (2008)

Za každou cenu není potřeba hordy mrtvých vojáků, ikdyž....Katryn, skvělá práce.

Pokoj 1408 (2007)

Nevím, jak okomentovat tento snímek, prostě klasický horor, žádný zázraky v něm nehledejte

Mrtvý sníh (2009)

taková příjemná blbinka na zpříjemnění třeba sobotního odpoledne ;)...víc se mi psát nechce :D

Hrdinové války (2007)

Nikdy jsem netušil, že i Čínané dokážou točit tak skvělé válečné filmy. Na korejská pouta války to sice nemá, ale i tak se má divák na co těšit a vychutnat si tu pravou čínskou občanskou válku ;)

Telefonní budka (2002)

V jednoduchosti je síla. Takhle má vypadat scénář - potěší diváky i peněženku producenta. Velmi dobře vystupňovaný napětí. Film už dávno skončil a já pořád slyším hlas Kiefera Sutherlanda. Chápu, že Jack Bauer si musí trénovat mušku na další sezonu seriálu 24 hodin, ale mohl aspoň použít slepý náboje:-) Vedle šťavnatého Colina Farrella zářil i Forest Whitaker. Díky za skvělej zážitek.

Zrcadla (2008)

Kiefer opravdu válí a myslím si, že i díky jemu je film stále na stejně vysoké laťce. Pointa je skvělá, lekačky nechybí, napětí a akce trvá až do samotného konce. Nebýt závěrečně scény, kde se Kiefer snaží zabít "ducha", a pár nelogických zvratů a závěrečných 2 minut, když Kiefer vylezen, jednalo by se určitě o větší trhák. I tak ale má mirrors co nabídnout.

Babylon A.D. (2008)

Skvěle nadupaný začátek se v půlce promění ve špatně stravitelnou nechuťárnu. Pan Kassovitz se jen pokoušel zaplácnout zbylých 40 minut, ovšem mu to jaksi ujelo z ruky. Nicméně, kupodivu mi tento snímek v paměti zůstane na nějaký čas.

Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie (2009)

Perfektně našlápnutý akční kousek, ovšem hehorázné klišé se z něho stane tehdy, když si zbývají dva členové jsou pro svého uvězněného kámoše. Od té doby "akce" trošku upadá, ovšem je pořád na dosti vysoké úrovni. Nic méně tento kousek ze mi ze všech tří nepřátelských linií líbil nejvíce.Závěr filmu je docela překvápkem, ale to se celkem dalo čekat, když u toho filmu přemýšlíte.

Za nepřátelskou linií 2 - Osa zla (2006)

Celkem povedný akční kousek, z bohužel laciným scénářem i režií. Ale i přes to se mi tento akční kousek poměrně líbil